پنج شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹ Thursday, 4 March , 2021
  • «آقای صفری» از  شما بعید است ۰۲ اسفند ۱۳۹۹

    اگر دبنی و انقلابی هستید
    «آقای صفری» از شما بعید است

    آقای صفری شهردار محمدشهر!، این نامه ای است از بنده خدا به بنده دیگر خدا که «بندگان خدا به دو گروهند يا برادر دينى تو و يا همانند تو انسان هستند» پس « با بندگان خدا به گونه حيوان درنده كه دريدن آنان را مغتنم مى داند برخورد مكن».

آقای خستو، شورا مکتبخانه نیست ۲۰ بهمن ۱۳۹۹

آقای خستو، شورا مکتبخانه نیست

ع کمالی -آقای خستو، شما استاد دانشگاهی هستید که در آن علم پلتیک درس می دهند، علمی که بخشی از آن جوسازی و حرکت برروی امواج سیاسی جامعه است. پس نباید بر شما ( شما که عرض می کنم منظورشخص خودتان است که صد البته نباید ع بسته شود، اما حیف و صد حیف که ادب حکم می کند شما خطابتان کنیم که بی ادبی نباشد) خرده گرفت.

محسن طاهری: اتحاد و همدلی مداحان نیاز جامعه امروز است ۱۸ بهمن ۱۳۹۹

محسن طاهری: اتحاد و همدلی مداحان نیاز جامعه امروز است

رییس هیات اندیشه ورز بسیج مداحان کشور وفاق و همدلی را رویکرد مدیریت جدید خانه مداحان عنوان کرد و گفت: حفظ این مهم نیاز جامعه امروز است.

صیانت از جایگاه مهم سازمان بسیج مداحان ضروری است ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
فرمانده سپاه البرز:

صیانت از جایگاه مهم سازمان بسیج مداحان ضروری است

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: سازمان بسیج مداحان از جایگاه مهم و والایی برخوردار است و با توجه به اینکه دشمنان مجموعه ها و افراد باارزش را نشانه می گیرند، باید از این مجموعه حفاظت شود تا دشمن نتواند به اهداف شوم خود برسد.

برنامه های ویژه صدا و سیمای البرز برای دهه فجر ۰۸ بهمن ۱۳۹۹

برنامه های ویژه صدا و سیمای البرز برای دهه فجر

صدا و سیمای البرز به مناسبت آغاز دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های مختلفی را برای مخاطبان تدارک دیده است در حوزه رادیو:

«حسن» من متهم ام ۰۲ بهمن ۱۳۹۹

«حسن» من متهم ام

مادر نزدیک آب انبار کوچک خانه با تشت لباس می شست و اشک می ریخت. حسن! هنور یادم هست آخرین روزی که بار سفر بستی همین روزهای زمستان بود. بابا نگران بود و ناراحت، بهانه گیری می کرد تا نروی؛ دختر تازه عروسش چند ماهی بود که شوهر از دست داده بود.

شکایت شهرداری محمدشهر از یک خبرنگار ۳۰ دی ۱۳۹۹
وقتی شهردار محمدشهر تاب انتقاد را ندارد

شکایت شهرداری محمدشهر از یک خبرنگار

در پی برخوردهای قهری و نامناسبی که شهرداری محمدشهر در چند هفته گذشته در خصوص اطلاع رسانی شفاف از سوی برخی از رسانه های استان انجام داده است، پس از ضرب و شتم خبرنگاران از سوی پلیس ساختمان و شهربان در این شهر، اکنون این شهرداری از یکی از رسانه های منتقد استان البرز شکایت کرده است.

منابع توسعه حمل و نقل عمومي تعيين و اجراي آن تكليف شود ۲۳ دی ۱۳۹۹
پيرهادي در نامه اي به رئیس کمیسیون تلفیق بودجه خواستار شد

منابع توسعه حمل و نقل عمومي تعيين و اجراي آن تكليف شود

محسن پيرهادي،رئيس فراكسيون مديريت شهري در نامه اي به الياس نادران ،رئيس كميسيون تلفيق بودجه با تاكيد بر ضرورت توجه وي‍ژه به بودجه حمل و نقل عمومي از محل درآمد هدفمندي يارانه ها،خواستار تعيين رديف بودجه اي مشخص براي توسعه و بازسازي حمل و نقل عمومي و ريلي و توامان مكلف شدن دولت به اختصاص و اجراي آن شد

چراغ “یکتا افروز” در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران روشن شد ۲۳ دی ۱۳۹۹

چراغ “یکتا افروز” در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران روشن شد

چراغ صنایع روشنایی یکتا افروز در بیستمین نمایشگاه بین المللی برق تهران از امروز سه شنبه تا بیست و ششم دی ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپاست.

پخش مستند از زمین خاکی ۱۸ دی ۱۳۹۹

پخش مستند از زمین خاکی

مستند «از زمين خاكي» روایتگر زوایایی از زندگی زهرا کورانی یک روزنامه نگار کشاورز به زودي از شبكه مستند جمهوري اسلامي ايران پخش مي شود.