یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ Sunday, 26 May , 2024
«رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت» ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تسلیت رهبر انقلاب اسلامی و اعلام عزای عمومی در پی درگذشت شهادت‌گونه رئیس‌جمهور و همراهان گرامی ایشان «رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت»

موانع تولید یک هزار و ۸۸ کارخانه در کشور رفع شد ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور:

موانع تولید یک هزار و ۸۸ کارخانه در کشور رفع شد

رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: با تکیه بر تفکر بسیجی توانستیم موانع یک هزار و ۸۸ واحد تولیدی را برطرف کنیم.

ایران هیچ عقب گردی در حوزه اقتصاد و تولید نداشته است ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
فرمانده سپاه استان البرز:

ایران هیچ عقب گردی در حوزه اقتصاد و تولید نداشته است

فرمانده سپاه استان البرز گفت: جامعه کارگری به گونه ای عمل کرده که علی‌رغم تمام مشکلات و معضلات موجود، هیچ عقب گردی در حوزه اقتصاد و تولید نداشته ایم.

خبر خوش وزیر نیرو/ صنعت نیروگاهی ایران خودکفا شد ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

خبر خوش وزیر نیرو/ صنعت نیروگاهی ایران خودکفا شد

وزیر نیرو گفت: صنعت نیروگاهی کشور امروز با رونمایی و راه‌اندازی سامانه ژنراتورهای گازی، در کل صنعت نیروگاهی خودکفا شده است و آخرین حلقه نیروگاه‌سازی کشور نیز با توان متخصصان داخلی تکمیل شد.

نرخ بیکاری در کشور ۱.۵درصد کاهش یافت ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

نرخ بیکاری در کشور ۱.۵درصد کاهش یافت

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گفت: با اقدامات انجام شده توسط دولت سیزدهم نرخ بیکاری کشور از ۹.۶درصد در آغاز فعالیت این دولت اکنون با ۱.۵ درصد کاهش به ۸.۱ درصد رسیده است.

تبدیل ۴۰۰ هزار پروانه کاغذی کسب و کار کشور به الکترونیکی ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

تبدیل ۴۰۰ هزار پروانه کاغذی کسب و کار کشور به الکترونیکی

رییس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب وکار وزارت امور اقتصادی و دارایی از تبدیل۴۰۰ هزار پروانه کاغذی کسب وکار در کشور به الکترونیکی و دارای شناسه یکتا خبر داد.

آغاز مسابقات ورزشی جام شهدای مهارت کشور در کرج ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

آغاز مسابقات ورزشی جام شهدای مهارت کشور در کرج

مسابقات ورزشی جام شهدای مهارت کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای روز سه شنبه در مرکز تربیت مربی و آموزش های فنی وحرفه ای کشور مستقر در کرج آغاز شد.

امیدواریم با بازگشت آرامش در مسائل منطقه‌ای قیمت طلا کاهش داشته باشد ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

امیدواریم با بازگشت آرامش در مسائل منطقه‌ای قیمت طلا کاهش داشته باشد

بخشی از نوسانات اخیر در بازار طلا در کشور متاثر از بازار جهانی طلا بوده و اونس جهانی باعث افزایش قیمت طلا می‌شود. کارشناسان نظر داده بودند که تا پایان سال ۱۴۰۲ اونس طلا به ۲۰۰۰ دلار می‌رسد و در حال حاضر اونس جهانی طلا روی ۲۳۷۷ دلار است. این موضوع نشان می‌دهد که طلا جهانی گران شده و این افزایش فقط مختص کشور ما نیست. او همچنین گفت: امیدواریم با برقرار شدن آرامش در مسائل منطقه‌ای کاهشی را در قیمت طلا داشته باشیم.

دولت بر استفاده از نیروهای مومن و انقلابی تاکید دارد/طرح ۶۰۰۰ سوال از نمایندگان مجلس از وزرا ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دولت بر استفاده از نیروهای مومن و انقلابی تاکید دارد/طرح ۶۰۰۰ سوال از نمایندگان مجلس از وزرا

معاون رئیس جمهور با اشاره به تعامل دولت و مجلس یازدهم، گفت: در این مجلس بالغ بر ۶۰۰۰ سوال از وزرا ثبت شد که البته با تعامل و گفت وگو و برطرف کردن بعضی ضعفها و کمبودها، فقط ۲۹ سوال در صحن علنی مطرح شد و درنهایت نمایندگان فقط در ۹ مورد قانع نشدند.

سرعت تردد در جاده های البرز ۱۰ کیلومتر کاهش می‌یابد ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

سرعت تردد در جاده های البرز ۱۰ کیلومتر کاهش می‌یابد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: سرعت تردد در جاده های البرز با هدف افزایش ایمنی در ایام نوروز ۱۰ کیلومتر بر ساعت کاهش می یابد در این راستا اطلاع رسانی مناسب از سوی صدا وسیما برای کاهش سرعت و افزایش ایمنی سفرها می تواند یکی از عوامل تاثیرگذار و مهم در کاهش تصادفات و به تبع آن کاهش کشته شدگان ناشی از این تصادفات باشد.