خدمت‌رسانی صرفاً به فضای حقیقی محدود نشود / لزوم تولید محتوا برای آموزش سبک زندگی در شرایط کرونا
خدمت‌رسانی صرفاً به فضای حقیقی محدود نشود / لزوم تولید محتوا برای آموزش سبک زندگی در شرایط کرونا
آیت الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه خدمت‌رسانی نباید صرفاً به فضای حقیقی محدود شود، گفت: گروهایی باید در جهت فرهنگ‌سازی، آگاهی و امیدبخشی به جامعه فعالیت کنند.

به گزارش البرز فردا، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج، جلسه‌ی هم‌گرایی نهادهای حوزوی در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا با حضور آیت‌الله حسینی همدانی در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج برگزار شد.

آیت‌الله حسینی همدانی در این جلسه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب بر احیای کمیته‌های محلی تأکید کرد و اظهار داشت: باید محور تشکیل و سازمان‌دهی کمیته‌های محلی در مساجد باشد.

وی با تأکید بر توجه و رسیدگی به خانواده‌های مستمندان و افرادی که دچار مشکلات معیشتی شده‌اند، خاطرنشان ساخت: مساجد باید با محوریت امام مسجد به دیدار با خانواده مستمندان رفته و به مشکلاتشان رسیدگی کنند.

امام‌جمعه کرج در بخش دیگری ضمن قدردانی و تشکر از گروه‌های جهادی مدافع سلامت، بیان داشت: کارهای خوبی در حوزه خدمت‌رسانی به مردم انجام‌شده که جای تقدیر و تشکر دارد و باید با انسجام و قوت بیشتری ادامه پیدا کند.

آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه ضمن قدردانی از طلاب جهادگر البرزی که به یاری غسال‌ها رفتند، گفت: جمعی از طلاب جهادگر البرزی به یاری غسال‌ها رفته و درروند غسل و تدفین شهروندانی که به خاطر بیماری کرونا فوت کرده‌اند در حال مشارکت هستند و مشکلات مربوط به کمبود در این حوزه را مرتفع کردند تا تمامی فوت‌شدگان کرونایی با غسل و کفن دفن شوند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه خدمت‌رسانی نباید صرفاً به فضای حقیقی محدود شود، گفت: گروهایی باید در جهت فرهنگ‌سازی، آگاهی و امیدبخشی به جامعه فعالیت کنند.

نماینده ولی‌فقیه در البرز در خاتمه با تأکید بر لزوم تولید محتوا برای آموزش سبک زندگی در شرایط کرونا، عنوان کرد: گروه‌های فرهنگی جهادی می‌بایست نسبت به تولید و انتشار محتواهای مفید در زمینه‌های مختلف ازجمله آموزش سبک زندگی در شرایط کرونا و قرنطینه، آموزش راه‌های پیشگیری، تأکید بر در خانه ماندن، پر کردن اوقات فراغت در خانه همراه با خانواده و امثال‌ذلک اقدام نمایند.