شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ Saturday, 27 November , 2021
اندراحوالات دموکرات برقی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰

اندراحوالات دموکرات برقی

میرزا ابوالکاتب راپورتچی - در احوالات چرت بعداظهری امان بودیم که احدی از نظمیه چی ها، پای کوبان چرت بعدازظهری امان را پاره کرد. بعد کلی فحش و ناسزا که نثارش کردیم، گفتیم عرضت را بگو، دیدیم دوسیه ای از این میرزا اسد خان خفیه نویس تقدیم مان کرد، گند زد به بعدازظهر تموزمان

ابر بدهی شهرداری هیچ مخالفی نداشت/تصویب بدهکاری ۱۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری کرج در یک دقیقه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

ابر بدهی شهرداری هیچ مخالفی نداشت/تصویب بدهکاری ۱۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری کرج در یک دقیقه

غ.کمالی - این لایحه بدون اظهار نظر هیچ مخالفی و تنها با یک رای مخالف در صحن علنی شورای شهر تصویب شد. از شروع جلسه ای که با 25 دقیقه تاخیر آغاز شده بود، تذکر جدی رییس و دبیر جلسه که ظاهرا داعیه دار ریاست شوراست، به این نکته اشاره می کردند که یک مخالف و یک موافق صحبت کنند و سپس رای گیری شود.

پایانی بر رفاقت دوستان سابق / جدال امیر و مصطفی ۰۸ شهریور ۱۴۰۰

پایانی بر رفاقت دوستان سابق / جدال امیر و مصطفی

وقتی فاطمه منعمی ناطق دوم، در نطق تنظیم شده از پیش اش به سراغ عبرتهای عاشورا و سخنان مقام معظم رهبری در خصوص خواص و تصمیمات آنان رفت، این شائبه جدی تر شد که امروز حامیان امیر در تنگای سختی قرار گرفته اند. “جامعه اسلامی و انسانی بر پایه اصولی بنا شده است که یکی […]

طنر / معرفی پارلمانت بلدیه ۰۶ شهریور ۱۴۰۰

طنر / معرفی پارلمانت بلدیه

فی یوم الماضی رویایی برمان حادث شد، دیدنی و شنیدنی، صبح علی الطلوع، "میرزا عزیزاله خان شهبازالدوله"، بیگلر بیگی ایالات البرز را امر نمودیم خدمت رسیده، دستور صادر نموده که عیشی برپا نموده و بزمی کرده، رعیت را اطلاع دهند که زین پس اکسپویی داریم که نامش "پارلمانت بلدیه" است و برای نظم و نسق بخشیدن به امورات محروسات و بروات رعیت، این وکیل الدوله ها کوک کرده تا رعیت کیف کنند.

شورای انقلابی ای که قاطعیت ندارد/انتخابی که ناتمام ماند ۰۲ شهریور ۱۴۰۰

شورای انقلابی ای که قاطعیت ندارد/انتخابی که ناتمام ماند

ع . کمالی - یکی از فرزندان شهید عضو شورای ششم می گفت: «می ترسم از روزی که بگویند خدا پدر قبلی ها را بیامرزد.» توجیه غیر عقلانی و غیر منطقی عضو شورایی که خود را ریاست مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر کرج دانسته و مدعی است تمام عملیات روانی سیا، پنتاگون، موساد، اینتجلنت سرویس، ام ای سیکس و.. را تحلیل کرده و از بر است، علتی شد تا اکثریت مطلق اعضای شورای ششم فرآیند انتخاب شهردار کرج را از 6 به 2 به 6 به 3 تغییر دهند.

فقط ۱۷۵ هزار دوز/ علوم پزشکی البرز چه می کند؟ ۰۹ تیر ۱۴۰۰
حرکت کند واکسیناسیون در البرز

فقط ۱۷۵ هزار دوز/ علوم پزشکی البرز چه می کند؟

برا ساس اعلام رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، از ابتدای واکسیناسیون در استان البرز 175 هزار دوز واکسن در البرز تزریق شده است

ابرجالش های شورای ششم / از ریاست تا نفوذ هراسی   ۰۴ تیر ۱۴۰۰

ابرجالش های شورای ششم / از ریاست تا نفوذ هراسی  

ع. کمالی -شباهت های بسیاری بین شورای پنجم و شورای ششم وجود دارد، چه در ظاهر و چه در باطن. درظاهر اینکه مریم قهرمانی عضوی که گردانندگان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، با برنامه ها و سیاست هایی که وی در گذشته داشت و دارد، موافق نبوده و نیستند، اساسا وی و برخی از اعضای شورای گذشته که در این دوره از انتخابات شرکت کرده بودند را نمادی از فساد می دانستند. همانگونه که فرج اله ایلیات در شورای پنجم، وارد لیست شد، مریم قهرمانی هم وارد لیستی شد که در تضاد جدی با اکثریت مطلق آن است.

اول مشارکت؛ دوم ریاست جمهوری؛ سوم شورا ۰۶ خرداد ۱۴۰۰
آنچه که باید از شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بدانیم

اول مشارکت؛ دوم ریاست جمهوری؛ سوم شورا

گرم بود؛ هوا نه، برخورد اعضای هیات رییسه ی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب البرز را می گویم. گوشم پر بود از حرف هایی که در نشست امروز با آنها خلافش را شاهد بودم.

کلنگ احداث ساختمان دادگستری اشتهارد بر زمین زده شد ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلنگ احداث ساختمان دادگستری اشتهارد بر زمین زده شد

در مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان البرز کلنگ احداث مجتمع قضایی دادگستری اشتهارد بر زمین زده شد