پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹ Thursday, 25 February , 2021
  • «آقای صفری» از  شما بعید است ۰۲ اسفند ۱۳۹۹

    اگر دبنی و انقلابی هستید
    «آقای صفری» از شما بعید است

    آقای صفری شهردار محمدشهر!، این نامه ای است از بنده خدا به بنده دیگر خدا که «بندگان خدا به دو گروهند يا برادر دينى تو و يا همانند تو انسان هستند» پس « با بندگان خدا به گونه حيوان درنده كه دريدن آنان را مغتنم مى داند برخورد مكن».

هم امضای عنابستانی ۲۶ بهمن ۱۳۹۹

بررسی 9 ماه فعالیت مهدی عسگری در مجلس هم امضای عنابستانی

گام دیگری در راستای درمان سرطان برداشته شد ۱۸ بهمن ۱۳۹۹

به مناسبت دهه فجرانقلاب اسلامی؛ گام دیگری در راستای درمان سرطان برداشته شد

برنامه های ویژه صدا و سیمای البرز برای دهه فجر ۰۸ بهمن ۱۳۹۹

برنامه های ویژه صدا و سیمای البرز برای دهه فجر

صدا و سیمای البرز به مناسبت آغاز دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های مختلفی را برای مخاطبان تدارک دیده است در حوزه رادیو:

چرا دفاع مقدس؟ ۰۷ بهمن ۱۳۹۹

چرا دفاع مقدس؟

دفاعی که باید برای جماعت قابل توجهی (گرچه اکثریت نیستند)استدلال کرد که مقدس است

«حسن» من متهم ام ۰۲ بهمن ۱۳۹۹

«حسن» من متهم ام

مادر نزدیک آب انبار کوچک خانه با تشت لباس می شست و اشک می ریخت. حسن! هنور یادم هست آخرین روزی که بار سفر بستی همین روزهای زمستان بود. بابا نگران بود و ناراحت، بهانه گیری می کرد تا نروی؛ دختر تازه عروسش چند ماهی بود که شوهر از دست داده بود.

شکایت شهرداری محمدشهر از یک خبرنگار ۳۰ دی ۱۳۹۹
وقتی شهردار محمدشهر تاب انتقاد را ندارد

شکایت شهرداری محمدشهر از یک خبرنگار

در پی برخوردهای قهری و نامناسبی که شهرداری محمدشهر در چند هفته گذشته در خصوص اطلاع رسانی شفاف از سوی برخی از رسانه های استان انجام داده است، پس از ضرب و شتم خبرنگاران از سوی پلیس ساختمان و شهربان در این شهر، اکنون این شهرداری از یکی از رسانه های منتقد استان البرز شکایت کرده است.

برای حل مشکلات تا ابد فرصت نداریم ۱۴ دی ۱۳۹۹
محسن پیرهادی/ عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی

برای حل مشکلات تا ابد فرصت نداریم

کنترل آلودگی هوا به چالش مدیریتی نیمه دوم سال بدل شده است، به فصل سرما که میرسیم پدیده ی وارونگی عیان می کند که بازهم معضل همچون گذشته به قوت خود باقی است.در حالی که سالهاست این مسئله ریشه یابی شده وعلل ظهورو بروز آن عیان است ،برغم روشن بودن صورت مسئله اما گاه عمل که می رسد با سهل انگاری های صورت گرفته هر بار گره ای تازه بر آن زده می شود و موضوع چنان جلوه می کند که گویی فاکتور جدیدی عامل شکلگیریش شده و روایت داستان تغییر می کند.

افزایش ۴ برابری امانات پستی البرز در سایه کرونا ۱۰ دی ۱۳۹۹
مدیر کل پست خبر داد

افزایش ۴ برابری امانات پستی البرز در سایه کرونا

مدیرکل پست استان البرز گفت: حجم امانات (بسته‌های بزرگ) در سال جاری 4 برابر سال گذشته افزایش یافته است. از این رو از بخش خصوصی کمک گرفته ایم تا بتوانیم سریع‌تر امانات را به دست مردم برسانیم.

۲۴ آذر ۱۳۹۹

حمله پلیس ساختمان محمدشهر به خبرنگاران

نیروهای پلیس ساختمان محمدشهر که به نام شهربان در این شهر فعالیت دارند، در اقدامی با حمله به خبرنگاران و گرفتن گوشی آنها از خبرنگاران این روزنامه، اقدام به دست درازی به گوشی همراه این خبرنگاران می نمایند

اعاده لايحه ماليات بر ارزش افزوده برای تقويت شوراها ۱۸ آذر ۱۳۹۹
پيرهادی در نامه‌ای به شورای نگهبان خواستار شد؛

اعاده لايحه ماليات بر ارزش افزوده برای تقويت شوراها

محسن پيرهادی، نماينده تهران و رئيس فراكسيون مديريت شهری در نامه به شورای نگهبان، خواستار اعاده مصوبه اخير مجلس با نام اصلاحيه لايحه ماليات بر ارزش افزوده شد.

عروسی و ختم نگیرید،بازداشت و جریمه می شوید ۰۳ آذر ۱۳۹۹

عروسی و ختم نگیرید،بازداشت و جریمه می شوید

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا استان البرز با اشاره به اینکه آمار ابتلا و فوت بر اثر کرونا در آبان ماه نسبت به ماه‌های گذشته افزایش چهار الی پنج برابری داشته است، اعلام کرد: این کمیته از مردم خواسته است در صورت مشاهده، مراسم عروسی یا ترحیم با حضور جمعیت را گزارش دهند.اما هیچ اشاره ای به نحوه اعلام تخلفات و اجتماعات اعلام نکرده است.