ادامه آزاد راه همت از پنجشنبه به روی مردم باز می شود/ امسال روحمان به اماکن مذهبی از همیشه نزدیکتر است
ادامه آزاد راه همت از پنجشنبه به روی مردم باز می شود/ امسال روحمان به اماکن مذهبی از همیشه نزدیکتر است
رئیس جمهور در آئین افتتاح ادامه آزاد راه همت، بیان داشت: قطعات ٢ و ٣ آزادراه شهید همت ـ کرج از پس فردا به روی مردم باز خواهد شد. این پروژه در ابتدای دولت یازدهم ۳ درصد رشد داشته و ۹۷ درصد آن در این دولت ساخته شده است.

به گزارش خبرنگار البرز فردا، حسن روحانی در آئین بهره برداری از قطعه های ۲ و ۳ آزاد راه شهید همت در کرج، با اشاره به اینکه در آستانه نوروز و سال جدید آزاد راه همت به کرج را افتتاح میکنیم؛ اظهار کرد: تشکر و سپاسگذاری می کنم؛ از همه کسانیکه که برای اجرای این راه تلاش کردند.

وی افزود: در ابتدای این پروژه در ابتدای دولت یازدهم سه درصد اجرایی و عملیاتی بود و اکنون در این ۶ سال ۹۷ درصد اعتبار تامین شد.

رئیس جمهور با بیان این مطلب که مردم ار این آزاد راه عبور می کردند و یک مرتبه با تابلویی روبرو میشدند که آزاده راه تمام شد؛ اما به فضل خدا از روز پنجشنبه این مسیر باز می شود و موجب خوشحالی مردم کرج و تهران می شود.

وی تشریح کرد: سه پروژه مهم در سال جاری در البرز افتتاح شد نخست، مترو هشتگرد – تهران بود و دیگری
آزاد راه تهران شمال است که قدرت ایران را در ایجاد تونل نشان می دهد و همچنین قدرت مهندسی مهندسین عزیز را نیز نمایش می دهد.

روحانی در آئین افتتاح این آزاد راه بیان داشت: قطعات ٢ و ٣ آزادراه شهید همت ـ کرج از پس فردا به روی مردم باز خواهد شد. این پروژه در ابتدای دولت یازدهم ۳ درصد رشد داشته و ۹۷ درصد آن در این دولت ساخته شده است.

وی گفت: ۹ تا ۱۰ هزار میلیارد برای این آزاد راه هزینه شده است اما الان تقریبا ارزش ۲۵ هزار میلیاردی دارد.

این مقام مسئول از پزشکان پرستاران و کادر درمانی که شب و روز مشغول هستند و درحال درمان بیماران که مبتلا به کرونا هستند تشکر و قدردانی کرد و گفت: برای همه بیماران آرزوی شفا داریم و خدا قوت به پرستاران و در برابر آنها تعظیم می کنیم.

رئیس جمهور ادامه داد: این روزهای سخت و غم به پایان می رسد شفا دست خداست آینده کشور دست خداست توجه به خدا داشته باشیم.

وی بیان کرد: امسال جسم ما به اماکن مذهبی به دلیل مسائل بهداشتی دور است؛ اما روحمان از همیشه به آنان نزدیک تر است.

روحانی یادآورشد: امسال روز اول فروردین به نام موسی بن جعفر (ع) نامگذاری شده است که فرزندان آن در کشور هستند.

  • نویسنده : مریم ابوئی مهریزی
  • منبع خبر : البرز فردا