عهد با مردم را نخواهم شکست
عهد با مردم را نخواهم شکست
فاطمه آجر لو گفت: آمده ام به مردم استان این نوید را بدهم که، عهدی را که باشما بستم به هیچ عنوان نخواهم شکست و به حول و قوه الهی در کنارتان هستم.

به گزارش خبرنگار البرز فردا، فاطمه آجرلو با حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با حضور هدف خود در انتخابات اظهار کرد: هدف که معلوم است برخی از اقدامات اساسی از قبل در شرف انجام می باشد.

وی افزود: آمده ام به مردم استان این نوید را بدهم که، عهدی را که باشما بستم به هیچ عنوان نخواهم شکست و به حول و قوه الهی در کنارتان هستم.

اجر لو یادآور شد: آماده ام تا با تفکر انقلابی در راستای گام دوم که مقام معظم رهبری فرمودند البرزی پر از نشاط و شادابي بسازیم.

این نماینده دور هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم همیشه پای ولایت و نظام بوده و هستند

وی گفت: لذا این مردم ارزش خدمت و خدمتگزاری به لحاظ ارتقا سطح کیفی خدمات،و رفاه را دارند. آ

جرلو تاکید کرد: مردم حساب ناتوانی های مدیران را به حساب نظام نگذاشته اند؛ به همین منظور بر خود تکلیف دانستم تا بطور کامل در راستای اهداف گام دوم انقلاب باشیم و تمام اصول آن را با توجه به آمايش سرزمین برنامه ریزی هدفمند داشته باشیم.

وی یادآور شد: اگر برنامه ها به شکل شفاف ارائه داده شود و از بی اخلاقی ها فاصله بگیریم مردم اصلح ترین را انتخاب خواهند کرد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: حزب من مردم هستند.

وی مطرح کرد:با تفکر انقلابی باید فرمان گام دوم مقام معظم رهبری را سر دست بگیریم و البرزی با نشاط و سرحال بسازیم.

آجر لو توضیح داد:مردم ما همیشه پای کار نظام و ولایت هستند و لیاقت بالابردن سطح خدمات و رفاه را دارند و مردم حساب ناتوانی های مدیران را به حساب نظام نذاشته اند و به حول و قوه الهی برای اجرای فرمان مقام معظم رهبری و پیاده سازی گام دوم انقلاب آمده ام.

آجرلو با تاکید به اینک اصول راهبردی را با توجه به آمایش سرزمین انجام دادیم؛ گفت: اگر کاندیداها برنامه هاشون را شفاف بگویند، مردم انتخاب اصلح را انجام می دهند.

به گفته وی من شفاف شفافم و مردم همیشه برای من هزینه کرده اند.

  • نویسنده : مریم ابوئی مهریزی
  • منبع خبر : البرز فردا