پروژه حصارک تا پایان سال تکمیل می شود/اختصاص ۲ میلیارد تومان اعتبار مجدد
پروژه حصارک تا پایان سال تکمیل می شود/اختصاص ۲ میلیارد تومان اعتبار مجدد
شهردار کرج گفت:نزدیک به ۲ میلیارد تومان مصالح و تجهیزات برای اجرای ادامه پل حصارک خریداری شده و انتظار می رود این طرح تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

به گزارش البرز فردا، علی اصغر کمالی زاده در تشریح این خبر اظهار داشت: ریسک تورم خارج از اختیارات مدیریت شهری است و سبب روی زمین ماندن بسیاری از طرح ها شده که نمونه ای از آن پل حصارک است.

وی با بیان اینکه توقف این پروژه ناشی از به وجود آمدن مشکل در تامین منابع مالی و افزایش قیمت مصالح بوده است؛ افزود: ۲ میلیارد تومان اعتبار مصوب شورا برای فعال سازی مجدد این پروژه و خرید مصالح و تجهیزات تخصیص داده شده که انتظار می رود این طرح تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

وی ادامه داد: البته با مدیریت خوب شورای اسلامی شهر و حمایت هایی که در حوزه تصویب اعتبارات و منابع مالی از سوی این بخش صورت گرفته، توانسته ایم از توقف بسیاری از پروژه ها جلوگیری کنیم.

شهردار کرج در ادامه به اجرای طرح بزرگراه شمالی نیز اشاره کرد و گفت : در نظر داریم ادامه این پروژه را در قالب اخذ عوارض انجام دهیم. همچنین در تلاشیم ضمن تفاهم با وزارت راه و شهرسازی، سرعت اجرای طرح را به حداکثر برسانیم.

کمالی زاده، تعریض خط ۴ حصار را نیز از طرح های مهم مدیریت شهری برشمرد که با توجه به اتصال بزرگراه شهید خرازی به آن، هم اکنون مرحله دیواره سازی اش انجام شده است.

به گفته این مسئول، با توجه به اجرای عملیات جابجایی معارض های طرح، انتظار می رود قبل از فرا رسیدن نوروز ۹۹، شاهد تعریض خط ۴ حصار باشیم.