فاز توسعه یک واحد بزرگ تولید مواد غذایی در البرز افتتاح می شود
فاز توسعه یک واحد بزرگ تولید مواد غذایی در البرز افتتاح می شود
استاندار البرز گفت: امید است با هماهنگی هایی که مد نظر است، ظرف یک ماه آینده فاز توسعه این واحد بزرگ با ظرفیت ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم برای بیش از هزار نفر، به بهره برداری برسد.

به گزارش البرز فردا، عزیز الله شهبازی در بازدید از یک واحد تولید مواد غذایی استان که بیش از نیم قرن سابقه فعالیت دارد، با بیان اینکه این بازدید با هدف تسهیل و رفع موانع تولید است؛ اظهار کرد: به درخواست مدیرعامل این مجموعه بسیار نامی حضور یافته و مسائل و مشکلاتی که از گذشته در این واحد بوده را مورد بررسی قرار دادیم.

وی افزود: کیفیت محصولات تولید شده در شرکت مهنام قابل رقابت با نمونه های مرغوب خارجی است از این رو می تواند کشور را تا حدود زیادی از واردات این محصولات بی نیاز کند.

استاندار البرز عنوان کرد: براساس منویات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت تدبیر و امید با اهتمام ویژه ای برای رونق تولید و ایجاد اشتغال وارد میدان شده ایم.

شهبازی اضافه کرد: در این بازدید معاون اقتصادی استانداری، تعدادی از مدیران و فرمانداران استان نیز حضور داشتند.

وی گفت: این واحد یکی از ظرفیت های مغفول مانده استان بود که در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی مورد حمایت قرار گرفته و با قدرت فعالیت می کند. شهبازی افزود: امید است این حضور مقدمه ای برای راه اندازی فاز توسعه این واحد در یک ماه آینده باشد.

مدیرعامل این واحد تولید مواد غذایی نیز از حضور استاندار البرز بعنوان استانداری جهادی و پای کار برای رونق تولید قدردانی کرده و موانع خود را مطرح کرد.

عابدی که در گذشته در پست های مختلف اجرایی اعم از استاندار، فرماندار و همچنین نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و شهردار بوده بر اهمیت و دشواری مدیریت در شرایط فعلی توسط کارگزاران نظام اذعان داشت و گفت: تولید را با قدرت ادامه خواهیم داد و حمایت چنین مسئولانی به ما انگیزه و امید می دهد.