پیاده روی اربعین خط بطلان بر تبلیغات سوء دشمنان است / درخشش پلیس البرز در هفته ناجا
پیاده روی اربعین خط بطلان بر تبلیغات سوء دشمنان است / درخشش پلیس البرز در هفته ناجا
فرمانده انتظامی استان در مراسم صبحگاه عمومی ستاد انتظامی استان گفت: سیل خروشان جمعیت عاشقان و دلباختگان به اهل بیت و امام حسین (ع) خط بطلانی بر همه تبلیغات سوء دشمنان علیه اسلام و مسلمان است.

به گزارش البرز فردا، سردار “عباسعلی محمدیان” ضمن تقدیر از زحمات و خدمات مضاعف کارکنان انتظامی استان البرز در هفته ناجا گفت: پلیس البرز در هفته ناجا با ارائه خدمات مضاعف و برنامه های متنوع همانند سال های گذشته در انجام ماموریت های خود موفق عمل کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم خواستار پلیس مقتدر هستند افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی پلیس یک نیروی اجتماع محور است و این موضوع باعث ضرورت همکاری و مشارکت مردم در تامین امنیت می شود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه باید در برابر افرادی که قانون را زیرپا می گذارند ایستاد ادامه داد: قانون فصل الخطاب همه امور است و هرکس که خلاف قانون را انجام دهد پلیس باید در برابر او بایستد.

سردار محمدیان با بیان اینکه پلیس البرز در ماموریت های هفته ناجا سال جاری خوش درخشیده گفت: علی رغم تقارن هفته ناجا با ایام اربعین حسینی و اعزام تعدادی از همکارانمان به مرزهای کشور برای خدمت به زوار امام حسین (ع)، شما عزیزان با مجاهدت و تلاش مضاعف همه برنامه های فشرده هفته ناجا را به نحو احسن به اجرا گذاشتید.

وی با بیان اینکه مراسم پیاده روی اربعین به نماد قدرت و عظمت اسلام تبدیل شده است تصریح کرد: سیل خروشان جمعیت عاشقان و دلباختگان به اهل بیت و امام حسین (ع) خط بطلانی بر همه تبلیغات سوء دشمنان علیه اسلام و مسلمان است.

این مقام انتظامی یادآور شد: نیروی انتظامی نقش پر رنگی در تامین نظم و امنیت زائران عتبات عالیات در ایام اربعین را دارد که تعدادی از همکاران ما نیز توفیق خدمت به زوار ابی عبدالله را داشتند که بدون شک اجر و ثواب زیادی را کسب خواهند کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم مقدس از تلاش و خدمات معاون اجتماعی و فرمانده یگان امداد فرماندهی انتظامی استان البرز که به مقام بازنستگی نائل آمدند تجلیل شد.

  • منبع خبر : پلیس البرز