چرا باید سرمایه مردم برای مسکن مدیران غیر بومی هزینه شود؟ / یک ریال بیت المال هم حساب و کتاب دارد
چرا باید سرمایه مردم برای مسکن مدیران غیر بومی هزینه شود؟ / یک ریال بیت المال هم حساب و کتاب دارد
نماینده ولی فقیه در البرز گفت: سرمایه مردم چرا باید برای مدیران غیر بومی برای رهن منزلی میلیاردی هزینه شود و آقایان هر طور که تمایل دارند این کار را توجیه کنند.

به گزارش خبرنگار البرز فردا، « آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی» در خطبه های نماز عبادی سیاسی ظهر جمعه در کرج ضمن تسلیت به مناسیت اربعین سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در تشریح این خبر اظهار کرد: حق جلسه ۵ میلیون تومانی شورای شهر کرج در بحث رهن خانه های میلیاردی مسئولان استانداری گم شد؛  تصویب مبلغ ۱۵ میلیون تومان پاداش برای مدیری که در جلسه شورای شهر حضور داشته است روی چه حسابی بود؟

وی با تاکید به اینکه بترسید آقایان از آن روزی که باید حساب و کتاب پس دهید؛ افزود: چرا که یک ریال بیت المال هم حساب و کتاب دارد.

نماینده ولی فقیه در البرز عنوان کرد: سرمایه مردم چرا باید برای مدیران غیر بومی برای رهن منزلی میلیاردی هزینه شود و آقایان هر طور که تمایل دارند این کار را توجیه کنند.

وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه متن لایحه افزایش حق جلسه برخی کمیسون های بیرونی شورا را دیده ام که شش نفر مخالفت و شش نفر موافق داشته است، گفت: آقایان به این مسائل که می رسند دست و دلباز می شوند، مگر می شود با پول مردم فالوده بخورید، بترسید از روزی که باید حساب و کتاب پس بدهید.

امام جمعه کرج خطاب به مسئولان استانی با بیا این مطلب که زمینه دلسردی مردم را فراهم نکنید؛ گفت: افرادی هستند که با اعمال نفوذ و دخالت مسئولانی که دستگاه های نظارتی تائید نکرده آن ها را به کارگیری می کنند.

آیت الله حسینی همدانی با تاکید بر فرمان رسمی رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه هیچ وجه نباید کسانی که در دستگاه امنیتی رد صلاحیت شدند به کار گرفت؛ تشریح کرد: بنده اگر ببینم که تذکراتی که خصوصی همین طور در خطبه های نماز جمعه می دهم اثری ندارد، مطمئن باشید که علنی و آشکارا به مردم می گویم و ملاحظه استاندار، فرماندار و نماینده مجلس و..  را که در برنامه ها نقش دارند را نخواهم داشت تا مردم بدانند چه کسی خطا می کند.

امام جمعه کرج در بخش دیگری اذعان کرد: خواستار انتخاباتی پرشور هستیم؛ همه باید به قانون احترام بگذارند؛ دستگاه های نظارتی را تضعیف نکنیم تا افراد با صلاحیت و شاخص را که قرار است قانون گذاری کنند تایید شوند.

  • نویسنده : مریم ابوئی مهریزی
  • منبع خبر : البرز فردا