جایگاه های ذبح دام درسطح شهر کرج اعلام شد
جایگاه های ذبح دام درسطح شهر کرج اعلام شد
معاون خدمات شهری شهرداری کرج، با اشاره به اهمیت سلامت جایگاه های ذبح دام، گفت: این جایگاه ها از یک ماه گذشته با همت شهرداری کرج مشخص شده است.

گزارش خبرنگار البرز فردا، به نقل از شهرداری کرج « محمدرضا زین العابدینی» با تبریک فرارسیدن عید سعید قربان، گفت: جایگاه ها ذبح دام یک روز قبل از عیدسعید قربان دایر می شوند و تا ساعات آخر عید به مردم خدمات ارائه می دهند.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه برنامه ریزی ها در خصوص احداث جایگاه های ذبح دام از یک ماه گذشته انجام شده ، گفت: قیمت و سلامت دام برای ما اهمیت دارد و به همین خاطر با دانشگاه علوم پزشکی ، دامپزشکی و سایر ارگان ها هماهنگی های لازم صورت گرفته است. 

زین العابدینی با بیان اهمیت حفظ سلامت دام و ایجاد امنیت خاطر شهروندان برای برپایی ذبح و قربانی روز عید قربان، یادآور شد: از شهروندان درخواست می شود که دام های خود را از جایگاه های مجاز عرضه دام تهیه کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه دراین جایگاه تمام اصول بهداشتی رعایت شده و سلامت تمام دام‌های منتقل شده در این جایگاه از طریق دامپزشک و نماینده بهداشت مستقر بررسی می‌شود تا احتمال شیوع بیماری مشترک بین دام و انسان به حداقل برسد. 

محل ذبح بهداشتي دام ها:

منطقه يك : عظيميه خيابان پاسداران غربي نرسيده به خيابان حافظ و استخر پامچال

منطقه ٢: جاده ملارد بعد از شهيد سلطاني نرسيده به پمپ بنزين زير پل روگذر مترو

منطقه٣: بلوار امير كبير روبروي پارك بهاران

منطقه ٤ : مهرشهر بلوار ارم روبروي ايستگاه آتش نشاني

منطقه ٦: ضلع جنوبي بلوار سرداران شرقي

منطقه ٧: بلوار بيهقي ٥٥ متري ابتداي اشتراكي

منطقه ٨: ميدان جمهوري ضلع شمال شرقي

منطقه ٩: ضلع جنوبي پل شهداي فرديس

منطقه ١٠: حصار خط چهار جنب مركز جمع آوري نخاله هاي ساختماني ساب