انتخابات با رعایت اصل بی طرفی و قانون مداری برگزار می شود
انتخابات با رعایت اصل بی طرفی و قانون مداری برگزار می شود
استاندار البرز گفت: در انتخابات پیش رو با رعایت اصل بی طرفی و قانونمداری و تسهیل گری به برگزاری هر چه باشکوه تر این امر مهم در البرز می پردازیم.

به گزارش البرز فردا، عزیز الله شهبازی در دیدار با رییس و اعضای دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه این فرصت را مغتنم دانسته و حضور این جمع ارزشمند را ارج می نهیم، افزود: رییس و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افرادی پرتلاش هستند که با عشق و علاقه در جهت توسعه، تعمیم، بسط و عمومیت ارزش ها دینی و انقلابی می کوشند.

وی ادامه داد: خون های بسیاری در راه پیروزی و حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران و کیان میهن اسلامی بر زمین ریخته شده بنابراین باید در راه دفاع از این آرمان های مقدس و شهدای جان بر کف کوشا بود.

شهبازی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ایام و مناسب های مختلف نسبت به بزرگداشت ارزش های انقلاب اسلامی با تمامی توان حضور یافته است.

وی افزود: در ایران اسلامی طی ادوار مختلف به مناسبت انتخابات ها، مراسم و راهپیمایی ها، به نوعی رفراندوم برگزار می شود و همواره مردم با حضور باشکوه خود به ثبات و حفظ نظام آری می گویند.

استاندار البرز اضافه کرد: از اقدامات و برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در البرز با تمام قوا حمایت می کنیم.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: بستر لازم را فراهم می کنیم که رای دهندگان و کاندیداهای قانونی در نهایت آرامش و امنیت حضور یافته و به امید خدا شاهد مشارکت حداکثری مردم باشیم.

شهبازی افزود: در انتخابات پیش رو با رعایت اصل بی طرفی و قانونمداری به برگزاری هر چه باشکوه تر این امر مهم در البرز می پردازیم.