عزم دولت برای توسعه راه های البرز جزم است
عزم دولت برای توسعه راه های البرز جزم است
استاندار البرز گفت: عزم دولت برای توسعه راه های البرز و ایجاد بسترهای ترددی امن و آسان همراه با آرامش مشهود است چراکه پروژه هایی همچون آزادراه چرمشهر-آبیک، تهران-شمال، همت، قطار برقی کرج-هشتگرد و... به سرعت در حال تکمیل است.

به گزارش البرز فردا، عزیز الله شهبازی در جریان بازدید از پروژه قطار برقی کرج – هشتگرد با اشاره به اینکه عزم خوب شرکت شهرک های جدید در این پروژه مشخص است، افزود: پیمانکاران نیز با جدیت مشغول به کار هستند.

وی ادامه داد: در مسیر این پروژه ایستگاهی مد نظر بود که سال ها مطالبه می شد و امسال توفیق آغاز عملیات اجرایی آن با پیگیری های صورت گرفته حاصل شد. شهبازی این پروژه را بسیار بزرگ و موثر دانست و گفت: براساس پیش بینی های صورت گرفته اعتبار این پروژه تا مرحله تکمیل به حدود هزار میلیارد تومان می رسد.

استاندار البرز افزود: وزیر راه و شهرسازی در بازدید های میدانی از این پروژه پیگیری جدی برای ثمر رساندن این امکان مهم را دارد.

وی عنوان کرد: این وسیله حمل و نقل عمومی در صورت بهره برداری در تسهیل تردد مردم بویژه اهالی این منطقه و واحدهای صنعتی بزرگ ساوجبلاغ تاثیر بسزایی خواهد داشت.

شهبازی گفت: طبق ماموریت محوله از سوی رییس جمهور، موظف به پیگیری جدی در راستای تسریع در تکمیل پروژه های راهسازی البرز هستم از این رو طی دید و بازدید ها منظم و مستمر درصدد رفع موانع و نظارت جدی برآمده ام.

وی تاکید کرد: عزم دولت برای توسعه راه های البرز و ایجاد بسترهای ترددی امن و آسان همراه با آرامش مشهود است چراکه پروژه هایی همچون آزادراه چرمشهر-آبیک، تهران-شمال، همت، قطار برقی کرج-هشتگرد و… به سرعت در حال تکمیل است.

این مسئول با اشاره به دستاوردهای سفر معاون اول رییس جمهور به البرز، عنوان کرد: در تعاقب این سفر و با هم افزایی وزیر راه و شهرسازی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در کمترین زمان ممکن مسافربری شدن فرودگاه پیام به تصویب هیات دولت رسید.