وقتی فقط خدا کند، خدا نکند، می گوییم / نمایندگان اختلاف، اختلاف نمایندگان
وقتی فقط خدا کند، خدا نکند، می گوییم / نمایندگان اختلاف، اختلاف نمایندگان
ع- کمالی -آقای عسگری خدا کند این گفته ها دروغ باشد که مخالفت تان به خاطر موسسه طب سنتی اتان که حالا همه کاره اش اقوامتان هست نباشد! آقای عباسی، خدا کند مخالفت شما هم به خاطر دفاع شخصی تان از تراریخته ها و غیر تراریخته ها نباشد؟

 

آخر چگونه می شود هر دوی شما، در یک روز ، در یک ساعت و فقط عسگری نفر اول و عباسی نفر دوم می روید پشت مهمترین تریبون کشور و  هر دوی و پیرامون یک موضوع، وزیر را به چالش عمده می کشید که می دانید رای اعتماد از مجلس می گیرد؟!

چطور می توانید هر دوی شما بروید و روی دو موضوع تعارض منافع آقای وزیر و طب سنتی به مخالفت بپردازید؟ حداقل حرفهایتان را عوض می کردید

آخر اگر قرار هم هست انتقادی کنید یکی اتان باید می رفت، اگر قرار باشد مخالفت کنید یکی اتان باید می گفت، اگر قرار است طرف را هم کن فیکون کنید، یکی اتان باید می کرد و حداقل به این فکر می کردید که اگر این آقای عین الهی وزیر شد، یکی امان رویش بشود برود با او مذاکره کرده و  منافع حوزه انتخابیه را از او طلب کند.

اینجا گفتیم انقلابی عمل کردید و پای آرمانهای تان ایستادید، دمتان گرم! فقط سئوالم این است آیا از ۵۵ رای مخالف نه، از آن ۱۵ رای ممتنع یکی نبود این رگ انقلابی اش به جای یکی از شما دو نفر ورم می کرد و می رفت پشت تریبون و جای شما همین حرفها را می زد، می گفت آقای وزیر تعارض منافع دارید و آقای وزیر طب سنتی و داروهای گیاهی چه شد؟

اصلا می گذاشتید همین آقای مسعود پزشکیان که این روزها از وزیر بهداشت سئوال کرده و هم طیف سیاسی شما هم نیست نطق کند، شما چرا هر دویتان برای مخالفت با وزیر پیشنهادی دولتی که هم طیف شما و انقلابی است نطق کردید؟

خدا کند که اینطور نباشد که به فکر حوزه انتخابیه خود نبودید، چون کرج تنها یک سوم برنامه ریزی وزارت بهداشت، امکانات و تجهیزات دارد، و این یعنی محرومیت تمام در حوزه انتخابیه اتان. حداقل غیرانقلابی عمل می کردید و از نفس دیده شدن خود می گذشتید و کمی هم به فکر منطقه محروم بهداشت و درمان کرج می بودید.

راستی اگر پیکی دوباره آمد، حتما یک سری به این بیمارستان رجایی بزنید تا دوباره بیماران قلبی کرونا گرفته ، به دلیل نداشتن تخت بیمارستانی در حیاط بیمارستان سرم بدست روی کارتن و پتو دراز نکشند که خدایی نکرده سنگی، خاری ، خاشاکی به این طب سنتی شما و داروهای گیاهی اتان از سوی این وزیر ۲۱۴ رای اعتماد گرفته دارای تعارض منافع ، از مجلس شما، نیفتد.آخر ممکن است بیماران طب سنتی کم شوند.

بگذریم خدا کند، که این رفتارها، از سر نفس خود بزرگ بینی و ننشستن کنار هم برای یکی کردن حرفها نباشد. خدا کند.

راستی چرا شما دو عزیر بزرگوار نماینده محترم مکرم که از مردم رای گرفته اید، یکبار مقابل رسانه های مخالف که هیچ، رسانه های همراه خود آنهم باهم ننشسته اید تا به سئوالاتشان پاسخ دهید؟ اینقدر شکسته نفسی برای دیده نشدن قابل تحسین است، فقط نمی دانم چرا تلوزیون را زیاد می پسندید؟ خدا کند از سر شکسته نفسی باشد.

خدا زبان آنهایی که می گویند شما با هم اختلاف دارید لال کند، این وزارت کشور بود که از هر یک نمایندگان کرج درخواست معرفی فردی برای استانداری کرد، و شما هم هر کدام یک اسم دادید. اصلا این را پای اختلافات تان نگذارید که لال شود زبانی که این شایعات را می اندازد. فقط نمی دانم چرا این رزومه سازی دوستان تان را تمام نمی کنید؟ آقای عسگری خدا را شکر مدیر کلی که شما را رییس اداره فرهنگ و ارشاد کرج کرد، شد معاون یک سازمان کشوری خدا را شکر ، اصلا هم شما برایش کاری نکردید.

آقای عباسی شما هم که رییس تان را که در دانشگاه کشاورزی تهران یا همین کرج خودمان بود معرفی کردید خدا را شکر ایشان هم شد معاون رییس جمهور خدا را شکر یقینا این را هم می گذاریم پای شایستگی اشان نه ارتباطات شان باشما.

فقط سئوالم این است چرا شما دو بزرگوار که اکثریت نمایندگان استان البرز هم هستید، یک نفر را برای استانداری معرفی نکردید، که حداقل بتوانید با این توان عظیم که از دوستان خود حمایت کرده اید، یکی را استاندار کنید که فردا همه ماها به آن غبطه بخوریم و بگوییم عجب استانداری داشتیم.

اصلا به مخیله اتان هم خطور نکند که این همه توان اگر کنار هم جمع نمی شود بخاطر اختلاف نیست، اصلا این فکرها را نکنید که این فکرها، فکر آدم های خطرناک و کسانی است که خط قرمز هستند.

نمی دانم چرا در ماه های گذشته مدام خبر اختلاف فلان عضو دفتر آقای عسگری با ایشان را می شنیدیم، اصلا اینها به خاطر تعارض منافع، نبوده مغزتان را گچ بگیرند اگر چنین فکر بد کنید.این جدا شدن ها به خاطر، دوست داشتن هم بوده است.

آقای عباسی شما چرا از ۱۱۵ طرحی که امضا کرده اید، یکی اش را با دیگر نمایندگان استان، رایزنی نکردید که به درد استان ما هم بخورد. واقعا تحسین برانگیز است این همه تلاش، اما چرا؟

کور شود چشمی که نتواند این همه دوستی را ببیند.

البرز کنار گوش پایتخت است، رییس جمهور، سالها در کرج دادستان بوده، خیلی از آقایانی که در کرج هستند، با آقای رییس جمهور کار کرده اند، اگر بر اساس حروف الفبا هم قرار بود استاندار انتخاب کنند، البرز پنجمین استان بود، اکنون بیش از نیمی از استانهای کشور، استاندارش نشسته و انتصاباتش در حال تکمیل است، البرز باید تا کی صبر کند که بالاخره آقایان بتوانند با هم سر یک میز بنشینند، کمتر از خوبی های همدیگر حرف بزنند تا بتوانند یک استاندار برای البرز انتخاب کنند؟!

از این نمایندگان استان یزد که بر اساس حروف الفبا در ته جدول قرار دارد، یاد بگیرید، استاندارشان یک ماه است که بر صندلی اش تکیه زده است.

خدا کند شما هم بتوانید به یک گزینه برسید والا سر آخر وزارت کشور یک گزینه را چنان به شما معرفی می کند که می شود بیشتر استاندارانی که البرز به خود دیده است.

راستی چرا شما یک عکس دو نفره با هم ندارید؟

خدا نکند، خدا کند، خدا نکند، خدا کند….

  • نویسنده : ع کمالی