پویش نوین قرآنی با بهار آغاز می شود
پویش نوین قرآنی با بهار آغاز می شود
مسئول دارالقرآن بسیج استان البرز از شروع پویش قرآنی با شعار "با قرآن در خانه می مانیم" در سطح فضای مجازی از سوم فروردین ماه سال99 ویژه مردم استان البرز خبر داد.

به گزارش البرز فردا، به نقل از روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز، مسئول دارالقرآن بسیج استان البرز با اشاره به آغاز پویش قرآنی و برگزاری بیش از ده عنوان ویژه برنامه قرآنی در فضای مجازی، اظهار داشت: این پویش با همکاری مجموعه قرآنی شهرداری استان البرز با هدف توسعه ی فرهنگ و آرامش قرآنی برگزار می گردد.

علی گلدوست گفت: در این پویش به مدت ۲۱ روز تا نیمه شعبان ولادت امام عصر (عج) مسابقاتی با عنوان نقاشی قرآنی، مفاهیم قرآنی با محوریت سوره فرقان، کتاب صراط ویژه متربیان حلقه صالحین آموزش و تربیت، قرآن بخوانید و جایزه بگیرید و آموزش و حفظ جزء سی قرآن توسط علاقه مندان قرائت و برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به شرایط پیش آمده با توجه به شیوه ویروس منحوس کرونا اظهار داشت: در واقع این پویش برای کسب آرامش از منبع آرامش بخش قرآن و حمایت از پویش در خانه می مانیم برنامه ریزی و تدوین شده است.

مسئول دارالقرآن بسیج استان البرزتصریح کرد: ۳۰ گروه جهادی قرآنی با هدف جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح استان و در جهت عمل به منویات رهبری در خصوص بسیج ملی و یکپارچه مردم برای ریشه کنی این ویروس ایجاد گردیده است.

وی گفت:از فعالیت های دیگر گروه های جهادی قرآنی که با انگیزه خدمت به مردم و کاهش دادن سطح ابتلاء به بیماری ایجاد شده اند، عملیات های میدانی اعم از ضدعفونی کردن معابر و اماکن و… در سطح استان البرز می باشد.

وی گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش معنوی می‌توانند از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۳۸۶۹۶۰۴۶۷ در ارتباط باشند و در کانال “تشکل بزرگ قرآنی موعود ” http://eitaa.com/mouddaroulquran جهت اطلاعات بیشتر و آزمون های مجازی عضو شوند.

وی با اشاره به اهمیت این پویش اذعان داشت: از پیوست رسانه‌ای در این پویش استفاده می‌کنیم و از تمام اقشار دارای معارف اسلامی در خواست داریم به اندازه آنچه در توان دارند برای تبلیغ این پویش همکاری کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بعد از ریشه کنی ویروس منحوس کرونا در کشور جشن شکر گذاری قرآنی برگزار خواهد شد و طی این مراسم از نفرات برتر هر رشته معرفی شده و با اهدای جوایز نفیس از نفرات برتر تقدیر خواهد شد.