هیچ واحد تولیدی فعال بنا نیست؛ توقیف شود
هیچ واحد تولیدی فعال بنا نیست؛ توقیف شود
رئیس کل دادگستری البرز با بیان اینکه هیچ واحد تولیدی فعال بنا نیست که توقیف شود، گفت: باید مطالبات از واحدهای تولیدی از طروق دیگری صورت گیرد و تعطیلی واحدها مد نظر نیست.

به گزارش البرز فردا، حسین فاضلی هریکندی در اولین جلسه کارگروه آسیب شناسی برای حمایت از بنگاه های اقتصادی و تولیدی مطابق مصوبات سفر ریاست قوه قضائیه به استان که روز یکشنبه در سالن شهدای البرز استانداری برگزار شد، افزود: این جلسه پیرو سفر رییس قوه قضائیه به البرز برای آسیب شناسی موضوعات تولید برگزار شد.

رییس دادگستری استان البرز گفت: تولیدکنندگان البرز در دیدار با رییس قوه قضائیه کشور به پیگیری های استاندار البرز جهت گره گشایی از موانع اشاره کردند و آیت الله رییسی نیز با قدردانی از این اشراف دکتر شهبازی، همراهی ویژه با استاندار البرز در این مسیر را مورد تاکید قرار دادند.

وی ادامه داد: با توجه به سیاست های قوه قضائیه که تاکید خاصی بر حل مشکلات تولید دارد، علاوه بر اینکه در استان و کشور کارگروه ها و ستادهای متعددی داریم اقتضا این بود که برای هم افزایی بیشتر با تعامل استاندارالبرز اولین کارگروه پیرو مصوبات سفر رییس قوه قضائیه، تشکیل شود تا در حوزه سیاست گذاری استانی و ارجاع موانع به مسئولان ملی اقدام کنیم.

فاضلی با بیان اینکه هیچ واحد تولیدی فعال بنا نیست که توقیف شود، گفت: باید مطالبات از واحدهای تولیدی از طروق دیگری صورت گیرد و تعطیلی واحدها مد نظر نیست.

وی افزود: استاندار البرز و مجموعه استانداری بسیار در حوزه رونق تولید فعال هستند و پیگیری های خاصی دارند و طی حضور در واحدهای تولیدی همه به پیگیری های استاندار برای حل مشکلات تولید اذعان دارند.