دستگیری شرور سابقه دار در البرز
دستگیری شرور سابقه دار در البرز
رئیس پلیس امنیت عمومی استان گفت: فردی که با استفاده از سلاح سرد در استان های غربی کشور اقدام به برهم زدن نظم و تشویش اذهان عمومی کرده بود، در استان البرز دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “نور محمد فتحی زاده” با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر ورود یکی از اراذل و اوباش استان های غربی کشور به استان البرز که با استفاده از سلاح سرد در استان های مختلف اقدام به برهم زدن نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان کرده و متواری شده بود، دستگیری نامبرده در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه این اوباش سابقه دار در شهر کرج شدند که با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: این اوباش سابقه دار در استان های غربی کشور با استفاده از سلاح سرد اقدام به برهم زدن نظم عمومی و ضرب و جرح افراد کرده بود.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و هرکس بخواهد این امنیت را به خطر بیندازد قانون به شدت با او برخورد خواهد کرد.

  • منبع خبر : پلیس البرز