چهارمین جشنواره ابوذر در البرز برگزار می شود
چهارمین جشنواره ابوذر در البرز برگزار می شود
رئیس بسیج رسانه البرز از برگزاری چهارمین جشنواره ابوذر در این استان خبر داد.

به گزارش البرز فردا، ابراهیم نوروزی فر طی نشست‌ خبری چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر که با حضور مسئولان استان و اصحاب رسانه برگزار شد؛ اظهار کرد: جشنواره رسانه ای ابوذر بدون وارد شدن به سیاسی‌کاری و مسائل تنش زا برگزار می شود و از خصوصیات بارز آن صداقت است.

وی با بیان این مطلب که از خصوصیات بارز این جشنواره صداقت است؛ افزود: جشنواره ابوذر با هدف توسعه و نهادینه سازی مواضع و گفتمان اصول انقلاب در مقابل جنگ نرم دشمنان و بصیرت بخشی به آحاد مردم و تولیدات فاخر رسانه ای در عرصه رسانه برگزار می شود.

این مسئول در خصوص محورهای چهارمین جشنواره ابوذر تصریح کرد: محورهای این مسابقه دفاع مقدس و جبهه مقاومت، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، مبارزه با آسیب های اجتماعی، بسیج و حوزه های اقدام، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن شناسی و نیز آزاد اجتماعی محورهای این جشنواره است.

نوروزی فر توضیح داد: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را با موضوعات خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، عکس، تیتر، موشن گراف، مستند و فیلم کوتاه برای جشنواره ارسال کنند.

وی با اشاره به اینکه  پیش بینی می شود امسال
۱۰۰۰ اثر به جشنواره ارسال شود؛ عنوان کرد: محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد؛ علاقه مندان‌ می توانند تا دهم دی ماه آثار خود را که از ۳۰ آذر ۹۷ تا ۱۰ دی ماه ۹۸ ارسال نمایند.

رئیس بسیج رسانه البرز با اشاره به اینکه عکس های فتوشاپ ارسال نشود؛ گفت: شرکت کنندگان می توانند به صورت حضوری یا از طریق پست آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس چهارراه کارخانه قند، فرهنگسرای کوثر، دفتر سازمان بسیج رسانه البرز تحویل دهند و یا از طریق پست الکترونیکی resaneh.alborz@gmail.com ارسال کنند.

وی مطرح کرد: در دی ماه سال جاری اختتامیه این مسابقه برگزار می شود؛ از برگزیدگان تقدیر بعمل می آید.

به گفته نوروزی فر تقویت روحیه خودباوری اصحاب رسانه، معرفی استعدادهای جدید رسانه ای استان و ایجاد فضای رقابتی سالم در استان‌ از دیگر اهداف این جشنواره است.

طرح نوشته چهارمین دوره از برپایی جشنواره رسانه ای ابوذر در استان البرز با حضور جمعی از مسئولان ارشد استانی و اصحاب رسانه رونمایی شد.

  • نویسنده : مریم ابوئی مهریزی
  • منبع خبر : البرز فردا