رهبر انقلاب: سران قوا به پشتوانه کارشناسی تصمیمی گرفته‌اند و باید اجرا شود
رهبر انقلاب: سران قوا به پشتوانه کارشناسی تصمیمی گرفته‌اند و باید اجرا شود
رهبر انقلاب اسلامی با بیان این که گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم، فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی تصمیمی گرفته اند و طبعا باید اجرا شود.

حضرت آیت الله خامنه ای صبح روز یکشنبه در درس خارج فقه درباره طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند: در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است. اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی تصمیمی گرفته اند و طبعا باید اجرا شود. یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می‌شوند. یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است.

ایشان خاطرنشان کردند: ضد انقلاب و دشمنان ایران همیشه از این گونه تخریب‌ها نا امنی‌ها حمایت کرده اند که اکنون نیز به همین کار مشغولند.

رهبر انقلاب افزودند: این گونه مسائل ناامنی را که می‌تواند بزرگترین مصیبت هر کشور و جامعه بشود تشدید می‌کند هیچ انسان عاقل و علاقه‌مند به کشورش به این کارها دست نمی‌زند. مسئولان هرچه می‌توانند دقت و مراقبت کنند تا مشکلات این طرح برای مردم هرچه ممکن است کم شود.

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: در تلویزیون دیدم مسئولان گفتند مراقبت میکنند که این افزایش قیمت بنزین به افزایش قیمت دیگر کالاها منجر نشود. این مراقبت کاملا لازم است. گرانی برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌کند همه مسئولان مراقب باشند مسئولان حفظ امنیت هم به وظیفه خود عمل کنند.

ایشان تاکید کردند: مردم که با هوشیاری و بصیرت اقدام کرده اند این بار هم از افرادی که تخریب می‌کنند، فاصله بگیرند.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به شرارت خاندان پهلوی و منافقین در فضای مجازی فرمودند: این مفاسد هیچ مشکلی را درست نمی کنند جز اینکه علاوه بر هر مشکلی که هست نا امنی را هم اضافه می کنند.

حضرت‌ آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: شما ملاحظه کنید در این دو روز تقریبا یعنی دو شب و یک روزی که از این قضایا گذشته همه مراکز شرارت دنیا علیه ما این کارها را تشویق کردند. از خانواده منحوس خبیث خاندان پهلوی تا مجموعه خبیث و جنایتکار منافقین اینها مرتبا در فضای مجازی و در جاهای دیگر دارند تشویق وترغیب می‌کنند که این شرارت‌ها انجام بگیرد.

رهبر انقلاب اسلامی تصریح کردند: من عرضم این است هیچ کس به اشرار کمک نکند هیچ انسان عاقل و شایسته‌ای که به کشور خودش علاقه‌مند است به زندگی راحت خودش علاقه‌مند است به اینها نباید کمک بکند؛ اینها اشرارند این کارها کار مردم معمولی نیست.

  • منبع خبر : ایرنا