مدیر کل صدا و سیمای البرز گفت: با تعامل بین دستگاهی، مشکلات و موانع در صدا وسیما مرتفع و ارتباط رسانه و دستگاههای اجرایی تقویت شود.

به گزارش البرز فردا، صادق مقدسی طی نشستی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی البرز بااشاره به اهمیت نقش رسانه در توسعه استان گفت: اگر اهمیت رسانه درک شود و نسبت فعالیت رسانه با توسعه استان به خوبی دیده شود توفیقات خوبی حاصل خواهد شد.

وی ضمن ابراز خرسندی از نوع نگاه مدیران استان به ویژه مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به شبکه استانی، ابراز امیدواری کرد.

مدیر کل صدا و سیمای البرز عنوان کرد: با تعامل بین دستگاهی، مشکلات و موانع در صدا وسیما مرتفع و ارتباط رسانه و دستگاههای اجرایی تقویت شود.

وی در بخشی از صحبتهای خود به مقوله اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: تئوری نوین اقتصادی در بخش هایی از استان محقق شده و در صداوسیما نیزتولید و ساخت برنامه در این خصوص از مدتها قبل آعاز شده است و تعدادی از این برنامه ها نیز در حال پخش هستند.

به گفته مقدسی تلاش کرده ایم؛ با وجود مشکلات مالی و کمبود امکانات به ویژه تجهیرات فنی و ساختمانی در صداو سیما، به بهترین شکل ممکن پاسخگوی مطالبه مردم باشیم و صداوسیما تحت هر شرایطی به وظیفه خود عمل خواهد کرد.

در ادامه این نشست، زهرا عربشاهی با اعلام امادگی در خصوص حمایت از صداوسیمای استان برتعامل بیشتر شبکه استانی تاکید کرد و گفت در مقوله های مرتبط با مدیریت و برنامه ریزی از جمله توفیقات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و شورای برنامه ریزی و توسعه استان می توانیم اخبار نوید بخشی برای مردم استان داشته باشیم.