برخورد شدید قانونی با هرگونه افزایش قیمت / گشت های ویژه بازرسی و نظارت از امروز فعال شدند
برخورد شدید قانونی با هرگونه افزایش قیمت / گشت های ویژه بازرسی و نظارت از امروز فعال شدند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با تاکید بر اینکه با هرگونه افزایش قیمتی که برخلاف سیاست های دولت و استان باشد برخورد قانونی می شود؛ گفت: به منظور پیشگیری از افزایش احتمالی قیمت کالاها گشت های ویژه بازرسی و نظارت از امروز شنبه ۲۵ آبان ماه فعال خواهند شد.

به گزارش البرز فردا، جهانگیر شاهمرادی در تشریح این جلسه فوق العاده تنظیم بازار استان اظهار داشت: برخورد قانونی با افزایش قیمت ها با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه صورت می گیرد.

وی افزود: در این راستا هرگونه افزایش قیمتی که بر خلاف سیاست های مسئولان دولت باشد تخلف محسوب شده و به شدت با آن برخورد می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز عنوان کرد: در این نشست مقرر شد دستگاه های مرتبط بازرسی و نظارت اعم از؛ اداره کل تعزیرات حکومتی، بازرسی اداره کل صمت و اتاق اصناف مکلف به تشدید نظارت و بازرسی با هدف حاکم کردن فضای آرامش بر بازار استان شدند.

به گفته شاهمرادی معاونت اقتصادی استانداری به صورت شبانه روزی ناظر بر عملکرد دستگاه های اجرایی مرتبط خواهد بود.

وی در پایان تاکید کرد: در راستای نظارت دقیق و صحیح بر بازار به تمامی مدیران دستگاه های اجرایی استان ابلاغ شده است که اجازه مرخصی و خروج از استان نخواهند داشت و در صورت لزوم مکلف به هماهنگی با استانداری خواهند بود.