البرز در رتبه ۱۶ سامانه بچه های مسجد قرارگرفت
البرز در رتبه ۱۶ سامانه بچه های مسجد قرارگرفت
 کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با اهتمام فعالان مسجدی در رتبه ۱۶ سامانه بچه های مسجد قرار گرفت.

به گزارش البرز فردا، سامانه بچه های مسجد به عنوان سامانه آماری و اطلاعاتی، تجمیعی از فعالیت ها و برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد است که هر فرد با یک بار جستجو در اینترنت آن را می تواند ببینید.

از آنجا که گروه های سنی ویژه زیر هفت سال تا ۷۰ سال در مسجد حضور دارند به ویژه آنکه این گروه ها در فضای کانون های فرهنگی هنری مسجد، فعالیت دارند، ثبت نام اعضاء از این گروه های سنی در سامانه بچه های مسجد صورت گرفته است.

فعالان فرهنگی هنری مساجد از ابتدای تیرماه سال جاری فرصت داشتند برای بهره مندی از بودجه مالی و اعتباری، ویژه برنامه های خود را در سامانه bachehayemasjed.ir به ثبت برسانند.

برنامه های اوقات فراغت محور اصلی برنامه های اجرایی در فضای کانون های فرهنگی هنری مساجد است که با شعار اخلاق، معنویت و نشاط در قالب قرآن و عترت، آموزش و توانمندسازی، فعالیت های هنری، شبکه سازی و فضای مجازی، کتاب و کتابخوانی همچنین فعالیت های اجتماعی برگزار می شود.

در همین خصوص طی نشست هفتگی اداری ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز رتبه آماری ثبت نام فعالان مسجدی البرز به ۱۶ رسید که انتظار می رود این رتبه با اهتمام فعالان فرهنگی هنری مساجد کاهش پیدا کند.