رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود عباداله کامکار، خسرو ارتقایی و عیسی فرهادی گزینه‌های جدی استانداری البرز هستند، نظر شما چیست, گفت: فرهادی را تایید می‌کنم اما ارتقایی گزینه استان دیگری است.

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج در مورد گزینه‌های جدی برای استانداری البرز اظهار داشت: هنوز بحث در مورد انتخاب استاندار البرز ادامه دارد و تصمیم‌گیری قطعی در این باره نشده است.

وی افزود: دو هفته قبل به اتفاق آقایان اکبریان و بهمنی با وزیر کشور جلسه داشتیم  و هیچ جلسه دیگری در این مورد با موضوع انتخاب استاندار بعد از آن برگزار نشده است.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در پاسخ به این سئوال که گفته می‌شود  عباداله کامکار، خسرو ارتقایی و عیسی فرهادی گزینه‌های جدی استانداری البرز هستند، نظر شما چیست, بیان کرد: فرهادی را تایید می‌کنم اما ارتقایی گزینه استان دیگری است.

کولیوند با بیان اینکه نظر ما برای استانداری البرز رضا طلایی‌نیک بود،گفت: طلایی نیک برای استانداری اصفهان نهایی شده و گزینه دیگری برای استان البرز به صورت جدی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه نامه “فرهادی” هم برای  استانداری خراسان شمالی به دولت زده شده است،عنوان کرد: اما دولت فعلا در حال رایزنی است و اسامی جدیدی برای استانداری البرز مطرح نشده است.

نماینده مردم کرج با بیان اینکه یک جلسه برای انتخاب استاندار با وزیر کشور برگزار شده و هیچ جلسه دیگری نبوده است، گفت: اگر استاندار  تا یکشنبه نهایی نشود باید سرپرست انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه جلسه هئیت دولت فردا برای انتخاب استانداران برگزار می‌شود، تصریح کرد: بعید می دانم استاندار البرز فردا در جلسه هئیت دولت انتخاب شود.

این سخنان در حالی از سوی خبرگزاری تسنیم به نقل از محمد جواد کولیوند مطرح شده است که خبرگزاری ایسنا به نقل از همین نماینده مجلس اعلام کرده است که امروز چهارشنبه انتخاب استاندار در جلسه هیات دولت مطرح خواهد شد.

 

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت کشور امروز سه‌شنبه ۲۲ آبان استاندار جدید البرز را انتخاب و تا فردا به هیئت دولت معرفی می‌کند.

محمد جواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: تا این ساعت گزینه نهایی برای استانداری البرز مشخص نشده و وزارت کشور در حال بررسی وضعیت گزینه‌های مورد نظر است.

وی ادامه داد: به احتمال زیاد امروز وزارت کشور استاندار البرز را انتخاب و فردا به هیئت دولت اعلام می‌کند.

وی توضیح داد: اگر وزرات کشور در خصوص انتخاب استاندار به توافق نرسد احتمال معرفی سرپرست استانداری قوت می‌گیرد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: سرپرست تا هفته آینده که گزینه استانداری البرز نهایی شود امور را پیگیری خواهد کرد.