فعالیت اختصاصی گروه جهادی صابر در تامین آب شرب
فعالیت اختصاصی گروه جهادی صابر در تامین آب شرب
گروه جهادی صابر از جمله گروه های جهادی فعال در زمینه آبرسانی آب شرب است که در شهرو روستاهای مختلف کشور اقدام به فعالیت نموده است.

محمد حسین ذاکر حسینی مدیر روابط عمومی گروه جهادی ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: استفاده از نیروهای متخصص در پروژه های آبرسانی، از جمله موضوعاتی است که این گروه جهادی در دستور کار خود خود دارد، در راستا در اغلب مربوط به آبرسانی در تمامی بخش ها از جمله اجرای پروژه طراحی و اجرا توسط اعضای گروه انجام می شود.

وی افزود: همچنین این گروه در زمینه ساختمانی، راه سازی، امداد و نجات، فرهنگی، اشتغالزایی و درمانی دارای فعالیتهایی بوده و هست.

مدیر رواط عمومی گروه جهادی صابر گفت: افراد گروه دارای تخصصهای لازم در زمینه های مختلف بوده و همچنین عضو گیری از جوانان متعهد و تشکیل اردوهای هجرت را در دستور کار خود دارد.

محمد حسین ذاکر حسینی ادامه داد:هدف اصلی گروه در خدمت رسانی به مناطق محروم کشور عزیزمان علاوه بر انجام تکلیف شرعی، لبیک به ندای رهبر معظم و عزیزمان می باشد.همچنین نشر فرهنگ جهادی در همه عرصه ها در دستور کار گروه می باشد.

وی گفت: گروه با دستگاه های مختلف و مربوط همکاری و تعامل سازنده ای دارد و سعی میکند تا حد امکان علاوه بر مردم یاری در پروژه ها از پتانسیل دستگاه های مربوطه و مشارکت آنها هم استفاده کند.

گزارش تصویری زیر بخشی از فعالیت های ای گروه جهادی را به تصویر کشیده است.