پیروزی تیم فوتبال شهدای رزکان در ثانیه های پایانی
پیروزی تیم فوتبال شهدای رزکان در ثانیه های پایانی
هفته ششم رقابت های لیگ دسته ۲ فوتبال کشور در حالی پیگیری شد، که تیم شهدای رزکان البرز در ثانیه های پایانی توانست در زمین خانگی سه امتیاز شیرین را نصیب خود کند.

در ادامه رقابت های لیگ دسته ۲ فوتبال کشور، عصاره شنبه تیم شهدای رزکان در ورزشگاه انقلاب کرج میزبان شهرداری بم بود.
شاگردان محسن کریمی سرمربی تیم شهدای رزکان در ثانیه های پایانی و با تک گل بهنام عسگرخانی موفق به ثبت سه امتیاز این بازی به نفع خود شدند.
کریمی در انتهای بازی در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه بر این باور بودیم که بازی سختی در پیس داریم گفت: موفق شدیم سه امتیاز با ارزش را برای همشهریانم و هواداران تیم فوتبال شهدای رزکان کسب کنیم.
وی اضافه کرد: حریف ما به خاطر شرایط جدول فقط برای کسب امتیاز به کرج آمده بود ولی ما از دقیقه یک تا دقیقه ۹۰ برنامه داشتیم و موفق شدیم گل برتری را به ثمر برسانیم.
کریمی با اشاره به برد هفته گذشته این تیم مقابل پیام توس مشهد گفت: ۲ برد متوالی را کسب کردیم و این روند ادامه خواهد داشت تا بتوانیم به صدر جدول برسیم.
سرمربی شهدای رزکان البرز در ادامه به گل ثانیه پایانی عسگرخانی اشاره کرد و گفت: حریف بازی بسته ای را به نمایش گذاشت و دیدار کاملا گره خورده بود ولی بازیکنانم با بازی خوب خود موفق شدند با کسب سه امتیاز میدان را ترک کنند.
کریمی خاطرنشان کرد: تمام دیدار ها برای ما حساس و از فردا آماده دیدار مقابل آبی پوشان خواهیم شد.
تیم فوتبال شهدای رزکان البرز با کسب سه امتیاز این بازی، ۱۰ امتیازی شد و در مکان سوم جدول لیگ قرار گرفت