البرز در وضعیت اضطرار و بحرانی كرونا قرار گرفت / بیماران بستری به شدت افزایش یافته است
البرز در وضعیت اضطرار و بحرانی كرونا قرار گرفت / بیماران بستری به شدت افزایش یافته است
میزان بستری در  موج سوم کرونا در البرز نسبت به دو پیک گذشته به شدت افزایش داشته و تیم درمانی را با چالش روبرو کرده است بیمارستان های البرز دیگر ظرفیت پذیرش بیماران را ندارد.

به گزارش البرز فردا و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کرج، جلسه اضطراری مسئولان دانشگاه علوم پزشکی البرز عصر روز یکشنبه با حضور روسای بیمارستان ها برگزار شد .

 دکتر فتحی سرپرست دانشگاه در این نشست گفت: میزان بستری در  موج سوم کرونا در البرز نسبت به دو پیک   گذشته به شدت افزایش یافته است واگر همین روال افزایشی ادامه یابد قطعا تیم بهداشت و درمان با چالش جدی رو به رو شده و عملا در بیمارستان ها دیگر امکان پذیرش بیمار وجود نخواهد داشت . 

 وی ادامه داد :تعداد  کادر بهداشت و درمان نسبت به اوایل شیوع بیماری کاهش یافته چرا که بسیاری از پزشکان و پرستاران  درگیر بیماری کرونا شده اند و  واقعا از لحاظ روحی بعد از هشت ماه مبارزه بی وقفه  خسته هستند. 

 دکتر فتحی تصریح کرد : کلیه اعمال جراحی و درمانی غیر ضرور  در مراکز درمانی لغو شده است و تلاش بر این است از تمام ظرفیت بیمارستان ها فقط برای پذیرش بیماران کرونایی استفاده شود
 
 سرپرست دانشگاه در پایان ضمن هشدار به وضعیت موجود  از البرز نشینان  خواست نهایت همکاری را در رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی داشته باشند چرا که این بیماری به شدت رو به افزایش است