برخورد قانونی ناجا با اوباش، اقتدار و صلابت پلیس را نشان می دهد
برخورد قانونی ناجا با اوباش، اقتدار و صلابت پلیس را نشان می دهد
امام جمعه شهرستان نظرآباد با اشاره به اجرای طرح مبارزه جدی با فعالیت های هنجارشکنانه اراذل و اوباش در این شهرستان گفت: برخورد قانونی ناجا با اوباش اقتدار و صلابت پلیس را نشان می دهد

حجت الاسلام والمسلمین “سید سجاد موسوی” با بيان اينكه نيروي انتظامي به وظيفه خود عمل کرده و زمينه امنيت پايدار را در جامعه فراهم كرده است از اقدامات مجموعه انتظامی شهرستان نظرآباد در برقراری نظم و امنیت، مبارزه با قاچاق کالا ،برخورد با توزیع کنندگان موادمخدر و اراذل و اوباش ابراز رضایت و قدردانی کرد.

وی تصریح کرد : امروز پليس ولايت مدار و با بصيرت، حافظ امنيت مردم در عرصه اجتماعي است که با تلاش شبانه روزي خود عرصه را بر مجرمان تنگ کرده و نتيجه اين خدمت، برقراري امنيت پايدار و رضایت عمومی است.

حجت الاسلام والمسلمین”موسوی” از تلاش هاي پليس برای برخورد قانونی با اراذل و اوباش تقدير کرد و بيان داشت: پليس بايد در كنار قوه ي قهريه از رأفت اسلامي و تفكرات ارزشي نيز برخوردار باشد كه بحمدالله اين مهم در نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران به نحو مطلوب نهادينه شده است.

امام جمعه شهرستان نظرآباد امنيت را حاصل يك مشارکت جمعي دانست و افزود: مشاركت و تعامل همه اقشار مختلف جامعه و نهاد هاي متولي در بحث امنيت در جامعه باعث رشد و شكوفايي جامعه در همه ابعاد از جمله اقتصادي، اجتماعي و فرهنگی خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان نظرآباد در پایان بر اهميت حفظ امنيت و آرامش مردم در جامعه تاکید کرد و گفت: برخورد قانوني و مستمر پليس با اراذل و اوباش و هنجارشكنان ،اقتدار و صلابت پلیس را نشان می دهد.