فرهاد حکیم نیا بعنوان سرپرست صندوق کار آفرینی امید استان البرز معرفی شد
فرهاد حکیم نیا بعنوان سرپرست صندوق کار آفرینی امید استان البرز معرفی شد
« فرهاد حکیم نیا» با حضور مهندس غلامی مدیر امور استان ها و شعب ستاد مرکزی صندوق کشور و با حکم دکتر نوراله زاده،  به عنوان سرپرست جدید صندوق کارآفرینی امید استان البرز معرفی شد

به گزارش روابط عمومی صندوق کار آفرینی امید استان البرز ، آئین تودیع دکتر پرویز ایلدرمی  و معارفه مهندس فرهاد حکیم نیا سرپرست صندوق استان البرز، امروز (یکشنبه) با حضور مدیر امور استان ها و شعب ستاد مرکزی صندوق، معاون و روسای شعب شهرستانهای استان البرز برگزار شد.

در حکم انتصاب مهندس فرهاد حکم نیا آمده است:

در راستای بند (ت) ماده ۱۷ اساسنامه صندوق کارآفرینی امید و با توجه به سابقه، تجربه و دانش جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان ” سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان البرز” منصوب می شوید.

امیدوارم با استعانت از عنایات پروردگار متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از تمامی ظرفیت های موجود در جهت تحقق موضوع فعالیت صندوق، مصرح در اساسنامه بهره گیری نمائید.

صندوق کارآفرینی امید که طی سال های اخیر به عنوان تنها صندوق تامین مالی کسب و کارهای خرد و کوچک در جامعه درخشیده است، در سال جهش تولید همچنان در صف اول حمایت از تولیدات داخلی علی الخصوص در روستاها تلاش خواهد کرد.

توفیق روزافزون شما را در انجام شایسته محوله با رعایت اصول قانون مداری و اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسئلت می نمایم.

اصغر نوراله زاده