۱۹۲ غایب در آزمون دکترای البرز
۱۹۲ غایب در آزمون دکترای البرز
رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز با بیان اینکه 65 درصد از داوطلبان کنکور دکترا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حوزه امتحانی حاضر شدند، گفت: 438 داوطلب مرد در این دوره کنکور شرکت کردند در حالی که برای 630 نفر کارت ورود به جلسه صادر شده بود.

 

به گزارش البرز فردا  سیداسحاق جلالیان، رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز، در حاشیه بازدید از حوزه‌های برگزاری آزمون دکترا در این دانشگاه، با بیان اینکه بیش از ۶۵ درصد داوطلبان با رعایت پروتکل های بهداشتی در آزمون دکترا در این دانشگاه حاضر شدند، گفت: این آزمون در سه حوزه در دانشگاه پیام نور مرکز کرج با حضور ۴۳۸ داوطلب مرد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری مناسب برگزار شد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز با قدردانی از تمامی عوامل اجرایی این آزمون افزود: تمامی عوامل اجرایی با تلاش و دلسوزی از دوهفته  قبل از برگزاری آزمون نسبت به پاکسازی و آماده‌سازی فضای برگزاری، تامین نیروی انسانی و سایر نیازمندی‌های آزمون اقدام کردند.

جلالیان اظهار امیدواری کرد که آزمون‌های کارشناسی ارشد و سراسری نیز با تلاش همه همکاران این دانشگاه به خوبی و با موفقیت برگزار شود.

به گفته وی برای ۶۳۰ داوطلب در سه حوزه آزمونی دانشگاه پیام نور استان البرز در مرکز کرج کارت ورود به جلسه صادر شده بود.

  • منبع خبر : خبرکزاری فارس