خانه احزاب در استان البرز راه اندازی می‌شود
خانه احزاب در استان البرز راه اندازی می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان البرز با بیان اینکه به زودی خانه احزاب در استان راه اندازی می‌‎شود گفت: به افراد فاقد ماسک در استان البرز خدمات ارائه نمی‌شود.

به گزارش البرز فردا نورمحمد فردی بیرانوند، در زمینه چگونگی فعالیت‌های احزاب در استان البرز با بیان اینکه پویا بودن احزاب سبب توسعه استان و کشور می‌شود اظهار داشت: در استان البرز زمینه فعالیت احزاب مجوز دار مهیا است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه فعالیت مناسب احزاب در یک جامعه، سبب ایجاد نشاط اجتماعی و سیاسی در آن جامعه می‌شود،افزود: در دولت تدبیر و امید تلاش شده با حمایت از احزاب دارای مجوز به پویایی احزاب کمک شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با عنوان اینکه احزاب باید دارای ریشه محکم باشند، بیان کرد: در صورت قوی بودن ریشه حزب است که  جریان ساز باید در غیر این صورت در نخستین حادثه سیاسی از بین می‌رود.

 

فردی بیرانوند با بیان اینکه برای حمایت و هماهنگی بین احزاب جلسات مختلفی در استان با احزاب گرفته می شود، تصریح کرد: مطالبه گری یکی از وظایف احزاب است که باید در این زمینه احزاب دقیق، کارشناسانه و با جدیت فعالیت کنند.

وی اذعان کرد: یکی از مطالبات برحق احزاب در استان البرز، راه اندازی خانه احزاب است که با پیگیری برای در نظر گرفتن مکانی برای این عنوان به زودی این خانه در استان راه اندازی می‌شود.

فردی بیرانوند در مورد آمادگی استان جهت برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: استان البرز آمادگی برگزاری انتخابات را دارد اما زمان و چگونگی برگزاری آن منوط به اعلام وزارت کشور است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز در زمینه وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان البرز، خاطرنشان کرد: وضعیت استان البرز همچنان قرمز است.

فردی بیرانوند با عنوان اینکه همچنان در ادارات به افراد فاقد ماسک خدمات ارائه نمی‌شود، گفت: مردم و ادارات باید برای کنترل شیوع این بیماری و عدم ابتلا ماسک زده و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر