نهضت آسفالت در معابر مناطق دهگانه کرج
نهضت آسفالت در معابر مناطق دهگانه کرج
رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به فرسودگی آسفالت برخی معابر سطح شهر به خصوص محلات هدف بازآفرینی شهری روند توزیع روکش آسفالت معابر شهری کرج توسط مدیریت شهری رضایت بخش است.

عباس زارع نوید تحولی بزرگ را در آسفالت شهر خبر داد و اظهارداشت: در این طرح عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه گیری با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب انجام می شود و روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد: یکی از اقدامات موثر در سرعت بخشیدن روند آسفالت و کاهش هزینه‌های تولید در اجرای طرح‌های عمرانی این شهر راه اندازی کارخانه آسفالت بود.

 

این مسئول در شورای اسلامی شهر کرج افزود: بهسازی معابر و كيفی سازی توزيع آسفالت مطالبه اصلی مردم و شورای اسلامی شهر کرج است و انتظار داريم توجه جدی به اين خواسته شود.

وی بيان كرد: این روزها عملیات آسفالت معابر و خیابانهای شهر به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان آغاز شده است.

زارع تاکید کرد: امسال نسبت به سال قبل مقدار زیادی آسفالت در سطح شهر توزيع می شود در حاليكه سال گذشته هم آمار خوبی در پخش آسفالت داشتيم.

وی با اشاره به آخرين وضعيت طرح های عمرانی مديريت شهری بیان کرد: عمليات اجرايی طرح ها با وجود مشكلات و تنگناهای مالی كه گريبانگير طرح های عمرانی سطح كشورهم شده است، اما با توجه به شرايط موجود پيشرفت قابل ملاحظه ای را شاهد هستيم.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج خاطرنشان كرد: وقتی از محلات شهر عبور می کنیم شاهدیم که روز به روز اتفاقات جدیدی در شهر در حال وقوع است به طوریکه در حال حاضر خیابانی را به صورت خاکی و آسفالت نشده نداریم.

زارع با بیان اینکه مدیریت شهری به کیفیت آسفالت معابر به عنوان یکی از مطالبات جدی شهروندان توجه ویژه دارند، افزود: رفع نیاز شهروندان اولویت مدیریت شهری است و در طرح نهضت آسفالت بسیاری از معابر و خیابان‌های مناطق دهگانه بهسازی شد که این موضوع رضایت شهروندان را به همراه داشته است.

وی رضایت شهروندان را مهمترین و بزرگترین سرمایه مدیریت شهری دانست و گفت:‌ تحقق این موضوع اولویت اقدامات شهرداری است.

 

 

 

  • منبع خبر : پایگاه خبری کرج امروز