راه اندازی کمپ های نوروزی در ورودی های فردیس
راه اندازی کمپ های نوروزی در ورودی های فردیس
شهردار فردیس از راه اندازی کمپ های نوروزی در ورودی های این شهر خبر داد و گفت: این کمپ ها به منظور نظارت بیشتر بر ورودی های شهر انجام می شود.

به گزارش خبرنگار البرز فردا؛ محمد خسرو زاده در سومین جلسه مدیریت بحران شهرداری فردیس، با اشاره به اینکه اطلاع رسانی، پیشگیری و فرهنگسازی سه مقوله ای است که تا کنون به طور ویژه به آنها پرداخته ایم، اظهار کرد: فرهنگ ماندن در خانه و پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا باید در جامعه نهادینه شود.

وی در ادامه با اشاره به انتشار بالای ویروس کرونا، اضافه کرد: با توجه به این موضوع مدیران مناطق باید اقدامات لازم را برای ضد عفونی پیاپی مبلمان شهری و هرآنچه که شهروندان با آن در تماس اند، اقدام کنند.

خسرو زاده با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس از ابتدای موضوع شیوع ویروس کرونا به طور جدی در راستای پیشگیری و مقابله با آن برخاسته است، تاکید کرد: با توجه به تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی استان البرز مبنی بر اینکه ویروس کرونا از طریق نازل های جایگاه سوخت نیز انتقال داده می شود، در نظر داریم در هر جایگاه سوخت فردیس، یک نیروی خدمات رسان به همراه کوله سم پاش حاوی مواد ضد عفونی اعزام کنیم تا از ابتلاء به ویروس کرونا جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه روزانه ۱۵۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی برای گند زدایی نقاط در دسترس شهروندان فردیسی استفاده می شود، بیان کرد: در این رابطه تفاهم نامه ای با سپاه ناحیه امام رضا (ع) مبنی بر ضد عفونی و گند زدایی محله های مختلف فردیس منعقد کرده ایم تا همه نقاط شهر را پوشش دهیم.

شهردار فردیس با بیان اینکه در صدد هستیم با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس نسبت به راه اندازی کمپ های نوروزی در ورودی های شهر اقدام کنیم، خاطرنشان کرد: این مهم به منظور نظارت بیشتر بر ورودی های شهر انجام می شود.