طرح استقبال از بهار در شهرداری منطقه ۱ فردیس
طرح استقبال از بهار در شهرداری منطقه ۱ فردیس
مدیر منطقه ۱ اجرای طرح استقبال از بهار را جز سیاست های ویژه شهرداری فردیس عنوان کرد و گفت: این طرح با جدیت در حوزه شهرداری منطقه ۱ در حال اجرا است.

به گزارش البرز فردا؛ مهندس وارسته با اعلام این مطلب از تداوم مجموعه فعالیت های طرح استقبال از بهار ۹۸ با هدف بهسازی و حفظ آراستگی محیط های عمومی در این منطقه خبرداد.

وی با بیان اینکه طرح استقبال از بهار ۹۸ در این منطقه از نیمه دوم اسفندماه آغاز شده است و تا اواخر فروردین ماه ادامه خواهد داشت، گفت: مجموعه فعالیت های این طرح به صورت زمان بندی شده در معابر و محلات حوزه منطقه ۱ در اجرا می شود .

وارسته با اعلام اینکه شهرداری منطقه با بسیج کلیه نیروهای تلاشگر خدمات شهری و با یک برنامه ریزی منسجم با انجام پاکسازی تمامی مسیرها و معابر به استقبال بهار طبیعت می رود، افزود: درهمین راستا شستشو و رنگ آمیزی المان ها، مبلمان های شهری، شستشوی جداره های شهری، حذف زوائد بصری و موانع فیزیکی، شستشوی و رنگ آمیزی جداول، شستشوی سطل های زباله و گندزدایی و ضدعفونی معابر واماکن عمومی در راستای پیشگیری اپیدمی بیماری کرونا… از برنامه های معاونت خدمات شهری این منطقه در استقبال از بهار می باشد.