لزوم حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۲ اسفند/ مشارکت در تکمیل ساختمان حوزه علمیه در فردیس
لزوم حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۲ اسفند/ مشارکت در تکمیل ساختمان حوزه علمیه در فردیس
حجت الاسلام ایمانی تاکید کرد: در این برهه حساس، با حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکمی بر گوش آمریکا نواخته خواهد شد و با شرکت پرشکوه در انتخابات نمایندگان مجلس در 2 اسفند، هر رای ملت ایران خاری بر چشم دشمنان داخلی و خارجی خواهد بود.

به گزارش البرز فردا ؛حجت الاسلام ایمانی در نماز عبادی و سیاسی این هفته شهرستان فردیس با استناد به فرموده امام محمد باقر(ع) ضمن توصیه نمازگزاران به تقوی الهی و دوری جستن و توبه از گناهان ، روز ۱۲ بهمن سالروز بازگشت پیروزمندانه و شجاعانه امام (ره) به میهن اسلامی و همچنین ۱۴ بهمن روز فناوری فضایی مصادف با پرتاب ماهواره ها به فضا در کشورمان را تبریک گفت .

وی با اشاره به افزایش آمار جمعیت دانش آموزی از ۹۷هزار نفر در سال گذشته به بیش از ۱۰۷ هزار نفر در سالجاری در شهرستان فردیس و عدم وجود تعامل و همکاری مسوولان این شهرستان در حوزه فرهنگی به کاستی هایی در این زمینه اشاره کرد.

خطیب نماز جمعه فردیس دلیل عدم رغبت جوانان در زمینه استقبال از حوزه علمیه را عدم هماهنگی بین متولیان فرهنگی و تبلیغات رسانه ها، فضای مجازی، ماهواره ها و کمبودهایی در حوزه فرهنگی دانست، و اذعان داشت: یک حوزه علمیه قوی با یک صد طلبه جوان از پایه اول تا ششم در شهرستان فردیس دایر است که به دلیل تبلیغات منفی،افرادی که در حوزه ورود می کنند دیرتر کارشان به ثمر می نشیند لذا لزوم همکاری متولیان فرهنگی در راستای توسعه و پیش رفت حوزه علمیه حایز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه حوزه علمیه در فردیس به دلیل مشکلات مالی و بدهی ۱۵۰میلیون تومانی از داشتن فضای مطالعه و سالن اجتماعات محروم است ، تشریح کرد: این حوزه صرفا با تکیه برکمک ها و حمایت متدینین و مردم بدون بودجه دولتی و ریالی کمک از سایر نهادها و ارگان ها فعالیت دارد و تا کنون هزینه های خود را بصورت مستقل پرداخت نموده است. اما امروز نیاز مبرم به کمک نقدی و غیر نقدی برای تکمیل سالن اجتماعات و مطالعه تا پایان سالجاری به منظور تربیت و آموزش طلبه ها و تهذیب اخلاق با معیار جمهوری اسلامی دارد و امید می رود با مشارکت در این عمل خیر گامی برای صدقه جاریه خود فراهم نمایید.

امام جمعه فردیس به تحلیل موضوع طرح معامله غرب از سوی ترامپ پرداخت و افزود: طرح معامله غرب جز بی آبرویی برای آمریکا و صهیونیست ها ندارد و ترامپ صرفا برای پرت کردن حواس ها از موضوع استیضاح خود ، وسیلی محکمی که از ایران در انتقام از شهادت سردار سلیمانی و شلیک ۱۳ موشک به پایگاه نظامی عین الاسد و از طرفی سیلی محکمی تری که عراق با تظاهرات میلیونی خود به راه انداختند به گوش آمریکا نواخت ، مطرح کرد.انتقام سخت تر وقتی صورت می گیرد که منطقه از لوث نظامیان آمریکا کامل پاکسازی شود و آمریکا برای همیشه از منطقه بیرون رانده شود.

وی با قاطعیت به موضع ظریف وزیر امور خارجه ایران در ارتباط با مذاکره با آمریکا مخالفت نشان داد و موکدا تاکید کرد: آمریکا، صهیونیست ها و نفوذی ها بدانند که ملت ایران بسیار غیرتمندتر از این هستند که هر چه دشمنان دیکته کردند را بپذیرند و هرگز اعمال جنایتکارانه آمریکا و شهادت سردار سلیمانی را فراموش نخواهند کرد. به هیج عنوان موافق مذاکره و نشست با دشمن نخواهند بود. اگر وزیر امور خارجه ، نماینده مجلس و هر شخص دیگری برخلاف منویات رهبری و مردم برسر میز مذاکره ای بنشیند جز تحقیر و ذلت چیز دیگری به همراه نخواهد داشت و خلاف خواسته ملت ایران و ولایت فقیه عمل کرده است .

دکتر ایمانی در بخش دیگر خطبه ها با اشاره به حضور پرشور مردم غیور و ولایت مدار فردیس در همه صحنه ها، عنوان کرد: با توجه به وضعیت حساس کشور در این برهه زمانی ،قطعا ملت ایران به ویژه مردم شهرستان فردیس در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشورتر از سال های گذشته خواهند داشت و سیلی محکم تری به گوش آمریکا خواهند نواخت.

وی در پایان با توصیه به مردم در راستای احترام به نظر شورای نگهبان در ارتباط با تایید و یا رد صلاحیت نامزدها ، گفت: بهانه به دست دشمنان ندهید و با حضور چشم گیر و حداکثری در روز ۲ اسفندماه پای صندوق های رای حاضر شده چرا که هر رای شما که در صندوق آرا انداخته می شود خاری بر چشم آمریکا و دست نشانده های آنها و نفوذی هایی که در رده های قدرت جا خشک کردند خواهد بود .بدانید ترامپ و مزدوران خارجی با بکاری مکر و حیله و تمام قدرت برای رسیدن به اهداف خود به جایی نخواهند رسید .ملت ایران تا پای جان راه امام ، شهدا و رهبری را سر لوحه خود قرار داده اند و تا آخرین قطره خون پشتیبان ولایت فقیه خواهند ایستاد.

  • منبع خبر : البرز فردا _ فردیس