اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج – چالوس
اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج – چالوس
پلیس راه استان البرز اعلام کرد: جاده کرج - چالوس به منظور تخلیه بار ترافیکی روزهای آینده از شمال به سمت جنوب یک طرفه می شود.

سروان مسعود خانجانی، کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز، روز چهارشنبه گفت: بر این اساس تردد  وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه سوم، یکشنبه پنجم و  سه شنبه هفتم آبان ماه جاری  الی ساعت ۲۴ این سه روز  از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می شود.

همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴  این سه روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد که  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳  روز جمعه ۱۰ آبان ماه جاری الی ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۱ آبان ماه  از کرج به سمت مرزن آبادممنوع شده و تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۰ آبان ماه الی ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۱ آبان ماه جاری  از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

طی این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج – چالوس ممنوع است ضمن آنکه ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا پایان محدودیت ترافیکی در این جاده اعمال می‌شود.

رانندگان علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد که ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری کرج – چالوس در حوزه استحفاظی استان البرز قرار دارد.

روزانه به طور متوسط حدود ۲۰ هزار تردد در جاده کوهستانی کرج – چالوس انجام می‌ شود.

  • منبع خبر : ایرنا