پیام تسلیت نایب رئیس شورای اسلامی شهر فردیس به مناسبت  اربعین حسینی
پیام تسلیت نایب رئیس شورای اسلامی شهر فردیس به مناسبت  اربعین حسینی
میلیونها عاشق و دلداده با پای پیاده از سراسر جهان بویژه از کشور عزیزمان ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین رهسپار سفر کربلا شده اند . . .

  به گزارش البرز فردا ، سید حمید یعقوبی(نایب رئیس شورای اسلامی شهر ) طی پیامی، فرارسیدن اربعین حسینی را به عموم مردم شهیدپرور شهر فردیس تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اربعین، رمز پویایی همیشگی نهضت پربار حسینی و اعلام پای بندی به مکتب سرخ عاشوراست. در آیینه تاریخ، حوادثی دیده می شود که همانند موج، دامنه می گیرد، گسترده می شود و کران تاکران را در می نوردد. چنین حادثه هایی، جاودانه و ماندگار است و هیچ سدّ و حائلی را توان پوشاندن آنها نیست. یاد امام حسین علیه السلام و یاران باوفای ایشان، با هر اربعین، حرمتی فزون تر می یابد؛ زیرا گرامیداشت چهلمین روز شهادت آن پرچمدار بزرگ اسلام، زنده نگه داشتن یاد و خاطره او و پاسداری از ارزش های معنوی است.

این روزها و در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی (ع)، میلیونها عاشق و دلداده با پای پیاده از سراسر جهان بویژه از کشور عزیزمان ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین رهسپار سفر کربلا شده اند تا علاوه بر حضور پرشور در این مراسم معنوی که نمایشگر اقتدار اسلام و مسلمین است، پیام مهم عاشورا را که همانا شهادت، استقامت و پایداری اس، به گوش مستکبران و دشمنان اسلام و قرآن برسانند.

 بدینوسیله اربعین حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) سرور و سالار شهیدان و ۷۲ تن از یاران با وفای ایشان را به پیشگاه حجت ابن الحسن العسکری (عج) ،مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ومردم ولایتمدار و شهیدپرور شهر فردیس تسلیت عرض نموده، امید است با توکل به ذات اقدس احدیت و تبعیت از قیام عاشورا و آموزه های آن، در همه عرصه ها موفق و منصور باشید.        
                                                                   
سید حمید یعقوبی
نایب رییس شورای اسلامی
شهر فردیس
@alborzefarda_fardis