“مهدی فاطمی” به عنوان شهردار فردیس انتخاب شد
“مهدی فاطمی” به عنوان شهردار فردیس انتخاب شد
سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس گفت: مهدی فاطمی با کسب ۶ رای در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر فردیس به عنوان شهردار فردیس انتخاب شد.

مجتبی قاسمی عصر چهارشنبه در حاشیه جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر فردیس، در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به اینکه “مهدی فاطمی”با کسب ۶ رای در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد، اظهار کرد: این کاندیدا از میان ۶۰ کاندیدای تصدی شهرداری فردیس، با رای اعضای شورای اسلامی شهر فردیس، شهردار منتخب فردیس شد.

وی به استعفای منوچهر غفاری از سمت شهرداری فردیس اشاره کرد و افزود: بر اساس خرد جمعی و تصمیم شورای اسلامی شهر برای انتخاب شهردار فردیس، فراخوان عمومی اعلام شد که به واسطه آن ۶۰ رزومه از افراد مختلف در سراسر کشور به دبیرخانه شورای اسلامی شهر فردیس ارسال شد.

قاسمی با اشاره به چارچوب انتخاب شهردار فردیس که مبنی بر آیین نامه اجرایی وزارت کشور بود، تصریح کرد: با توجه به این آیین نامه، دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد با گرایش های خاص و سابقه ۷ سال مدیریت میانی مد نظر قرار گرفت که بر این اساس ۳۶ نفر از این کاندیدا به دلیل عدم احراز شرایط لازم حذف شدند.

وی افزود: ۲۴ نفر کاندیدای باقیمانده احراز سمت شهردار فردیس در مرحله دوم، طی دو روز با حضور در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس، از رزومه و فعالیت های خود دفاع کردند که از این میان با رای اعضای شورای اسلامی شهر فردیس، ۵ نفر انتخاب شدند که در مرحله بعدی هر نفر در زمانی حدود ۴۵ دقیقه به معرفی برنامه های آتی و عملکرد گذشته خود، پرداختند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس با اشاره به انصراف یکی از ۵ کاندید منتخب برای تصدی شهرداری فردیس، خاطرنشان کرد: از ۴ نفر باقیمانده ۲ نفر انتخاب شدند و در مرحله نهایی “مهدی فاطمی” با کسب ۶ رای از هشت رای ممکن به عنوان شهردار فردیس انتخاب شد.

به گفته وی تا زمان تایید و امضای حکم “مهدی فاطمی” به عنوان شهردار فردیس توسط وزیر کشور، مسعود نجفی سرپرست شهرداری فردیس خواهد بود.