اصلاح جامعه با انجام اقدامات ویژه فرهنگی میسر است
اصلاح جامعه با انجام اقدامات ویژه فرهنگی میسر است
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس گفت: اصلاح و تعالی جامعه با انجام اقدامات ویژه فرهنگی میسر است.

به گزارش البرز فردا ،ملیحه اکبری در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس که در دفتر امام جمعه شهرستان فردیس برگزار شد، با تاکید بر لزوم افزایش اثر بخشی فعالیت های فرهنگی در فردیس، اظهار کرد: باید برای دستیابی به اهداف فرهنگی، از موازی کاری جلوگیری شود.

وی در ادامه هدف از برگزاری این نشست را احصای نیازمندی های فرهنگی شهر خواند و افزود: نیازهای فرهنگی شهر محقق نمی شود مگر با همکاری همه ادارات باهم؛ از دیگر دستگاه ها همچون انجمن کتابخانه ها، آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی و غیره خواستار همکاری ویژه در این خصوص هستیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس ضمن گله مندی از از هم گسیختگی فعالیت های فرهنگی ادارات مختلف شهر، بیان کرد: متاسفانه در تصمیمات فرهنگی ادارات برای برگزاری برنامه های فرهنگی در شهر که قرار است از طریق مدیریت شهری تامین اعتبار شود، حتی از کارشناسان فرهنگی نیز استفاده نمی شود.

وی عنوان کرد: با تشکیل جلسات فرهنگی و ایجاد هماهنگی بیشتر میان نهادهای فرهنگی می توان اقدامی مشترک و مثمر ثمر انجام داد.

اکبری با اعلام اینکه جامعه اصلاح نمی شود مگر با فعالیت های ویژه فرهنگی، خاطرنشان کرد: باید از موازی کاری بپرهیزیم و به دنبال تکمیل اقدامات یکدیگر باشیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود به برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در فردیس اشاره کرد و افزود: مشاوران فرهنگی شهرداری در این خصوص در حال مطالعه هستند.

  • منبع خبر : پایگاه مدیریت شهری شهرداری فردیس