افتتاح رسمی مرکز جامع خانواده مهر آرا
افتتاح رسمی مرکز جامع خانواده مهر آرا
مرکز جامع خانواده مهرآرا با حضور حجت الاسلام رویت مدیرعامل بنیاد ملی خانواده کشور و مسئولان استان بصورت رسمی افتتاح شد.

 به گزارش البرز فردا، حجت الاسلام نیازی مدیرعامل مرکز جامع خانواده مهر آرا اظهار کرد: پس از یک سال کار مطالعاتی پژوهشی در حوزه ازدواج، خانواده،سبک زندگی و هم اندیشی با صاحب‌نظران، اساتید دانشگاهی و حوزوی و اخذ مجوز رسمی از سازمان تبلیفات اسلامی البرز، کار خود را آغاز کردیم.

وی ادامه داد: این رویکرد با هدف تسهیل، ترویج و فرهنگ سازی ازدواج آگاهانه، بهنگام، آسان و تحکیم بنیاد خانواده و همسران جوان در البرز و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه طلاق شروع به فعالیت نموده است.

حجت الاسلام نیازی با بیان اینکه اعضای باشگاه رسم زندگی و همسران جوان پس از عضویت مراحل مختلفی را طی میکنند؛ عنوان کرد: اعضاء یک سال تمام تحت پوشش (مرکز جامع خانواده مهرارا) قرار می گیرند و با تشکیل پرونده تست شخصیت از آنها گرفته می شود.

این مسئول افزود: پس از تشکیل پرونده، اعضاء باشگاه دوره های آموزش تخصصی و عمومی ره طی می کنند؛ و مدد کاری که عنوان بهیار خانواده را دارد یکسال تمام بصورت رایگان پشتیبانی و راهنمایی و هدایت های لازم را انجام می دهد و در صورت نیاز به متخصص ارجاع می دهد.

وی در ادامه بیان کرد: جهت افزایش روحیه مناسب اعضای باشگاه برنامه های مفرح و شاد در قالب تورهای گردشگری و ماه عسل ویژه هنرمندان جوان برای اعضاء باشگاه در نظر گرفته می شود.

مدیر عامل مرکز جامع خانواده مهر آرا به هدف گذاری این مرکز در سال ۹۸ اشاره کرد؛ و گفت: در قالب باشگاه همسران جوان آموزش و توانمند سازی ۱۰۰ زوج جوان و زوج جوان در آستانه ازدواج شهرستان کرج و کاهش ۵۰ درصدی نرخ طلاق در این جامعه از مخاطبین می باشد.

وی تاکید کرد: جهت ترغیب همکاری و کمک به همسران جوان پس از رایزنی با نهاد های فعال حوزه خانواده، یک (کارت اعتباری یک میلیون تومانی) به هر نفر از اعضای باشگاه همسران جوان اهداء می شود.

حجت الاسلام نیازی در پایان تشریح کرد: اعضای باشگاه همسران جوان می توانند با پرداخت حق عضویت ۱۰۰ هزار تومان، برای مدت یکسال تا سقف یک میلیون تومان از خدمات آموزشی، مشاوره ای، مددکاری، فرهنگی، تفریحی و رفاهی این مرکز استفاده نمایند.

 نشانی: هفت تیر، بلوار دانش آموز، روبروی بیمارستان قائم، ساختمان احسان، طبقه‌ سوم

  • منبع خبر : البرز فردا