یکی از راهبردهای استاندار البرز توسعه متوازن در نقاط محروم است
یکی از راهبردهای استاندار البرز توسعه متوازن در نقاط محروم است
مشاور امور زیر بنایی و عمرانی استاندار البرز، گفت:یکی از راهبردها توسعه متوازن استان است؛ این توسعه متوازن در نقاط محروم نیز انجام می شود.

به گزارش البرز فردا، هیربد معصومی در نشست خبری با اصحاب رسانه، با اشاره به اینکه استاندار البرز چند راهبرد را در البرز دنبال می کند؛ اظهار کرد: یکی از این راهبردها توسعه متوازن استان است؛ این توسعه متوازن در نقاط محروم نیز انجام می شود.

وی با بیان اینکه توسعه متوازن در نقاط محروم صورت می گیرد؛ عنوان کرد: این موضوع باید در شهرستان های استان از جمله؛ کرج، فردیس، اشتهارد، ساوجبلاغ و نظرآباد صورت می گیرد زیرا از مهاجرت های بی رویه درون استانی جلوگیری می کند.

مشاور امور زیر بنایی و عمرانی استاندار البرز افزود: اولویت ما با پروژه های نیمه تمام است که باید تکمیل شوند و بدلیل اهمیت پروژه های عمرانی بخش خصوصی و سرمایه گذاران باید به این عرصه ورود کنند.

این مسئول بیان کرد: در راستای حل اختلافات منطقه ای فعال کردن هیئت حل اختلاف روستا ها و شهرها امری ضروری است و بدنبال تقویت هئیت حل اختلاف هستیم.

معصومی با اشاره به اینکه راهبرد دیگری که توسط استاندار در البرز پیگیری می شود؛ برطرف کردن گره ترافیکی است؛ تشریح کرد: بدلیل این معضل سرمایه‌گذار رغبت به سرمایه گذاری نمی کند.

وی در تکمیل این سخن خود، توضیح داد: استان البرز به لحاظ سرزمینی پیوسته به البرز است؛ اما ما به لحاظ سرزمینی بهره ای نبرده ایم و معایب ان نصیب ما شده است زیرا این استان محل عبور ۱۴ استان است.

مشاور امور زیر بنایی و عمرانی استاندار البرز، اذعان کرد: فردیس با وجود ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و ترافیکی که از میدان امام حسین به سمت فردیس ایجاد شده تنها با ایجاد کمربند جنوبی به سمت انبار نفت، برطرف خواهد شد.