برای دستیابی به شاخص های توسعه باید اهتمام و تلاش بیشتری کرد
برای دستیابی به شاخص های توسعه باید اهتمام و تلاش بیشتری کرد
معاون امور هماهنگی و عمرانی استاندار البرز، گفت: امروز شاخص های توسعه به واسطه اهتمام و تلاش انجام می شود و برای رسیدن به این امر مهم باید سازوکارهای لازم در خصوص پیشرفت آن برنامه ریزی شود.

به گزارش البرز فردا، علی درویش پور در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه معتقدم اصحاب رسانه بهترین همکاران ما در جذب مشارکت مردم هستند؛ اظهار کرد: نقد منصفانه موجب سرعت بخشیدن به فعالیت و کارکردهای ما در جهت پیشبرد اهداف مان می شود.

وی ادامه داد: اعتقاد دارم هیچ شهری بدون حضور فعالان اجتماعی پیشرفت نخواهد کرد؛ این اصحاب رسانه هستند که هوشمندانه در راستای توسعه البرز  ایران کوچک قدم بر می دارند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز با اشاره به اینکه در حوزه گردشگری باید ایجاد زیر ساخت ها، منابع مختلف و همچنین بخش خصوصی ورود کنند.

وی در ادامه این مطلب، اضافه کرد:  در حوزه گردشگری لازم است البرز از حوزه خوابگاهی به زیست شهری تغییر یابد.

درویش پور با بیان اینکه خواسته مردم البرز به حق است؛ و انها باید از ظرفیت های مسافربری این فرودگاه استفاده کنند؛ گفت: به همین منظور فرودگاه پیام البرز در ۷۴ مورد از نواقص پروازهای مسافر بری مرتفع می شود.

این مسئول تاکید کرد: توسعه مسیر های مواصلاتی از استان و بهبود وضعیت راهها از سوی استاندار البرز پیگیری می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز، گفت: ترافیک اتوبان تهران و کرج از جمله مشکلات و دغدغه ها در خصوص سرمایه گذاری است؛ در صورت بهره برداری از اتوبان این مشکل برطرف می شود.

وی تشریح کرد: برای بهبود راه های استان طرح تعریض اتوبان تهران به کرج در حال انجام است؛ تا پایان اردیبهشت ۹۸ این طرح باید انجام شود.

درویش پور با بیان اینکه اتوبان اتوبان همت از جمله تعهدات استاندار البرز است؛ گفت: تا پایان تابستان سال جاری بخش اصلی این طرح نیز، به بهره برداری می رسد و نقطه اتصال ایده ال کمربندی شهر کرج یک تا ۲ سال دیگر زمان می برد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز، با تاکید بر اینکه محور هشتگرد – طالقان از جمله مطالبات مردم طالقان است؛ تصریح کرد: تا کنون ۲۵ میلیارد ریال در جهت بهره برداری از این پروژه هزینه شده است.

وی در پایان اذعان کرد: امروز شاخص های توسعه به واسطه اهتمام و تلاش انجام می شود و برای رسیدن به این امر مهم باید سازوکارهای لازم در خصوص پیشرفت آن برنامه ریزی شود.