چهارشنبه : ۲۱ آذر ۱۳۹۷

تاریخ انتشار سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷ - ۱۹:۰۸

فرمانده انتظامی استان البرز گفت : ریشه و اساس شهادت در باورهای دینی و اعتقادی مردم انقلابی ایران نقش بسته است.

سردار عباسعلی محمدیان در دیدار با خانواده شهید«حسن انگوران نبی» و جانباز گرانقدر «مهدی میرزایی» افزود: شهادت فرزندان این مرز و بوم نشانگر اعتقاد راسخ آن ها به مفهوم معنوی شهادت و فداکاری در راه ارزشهای والای انسانی است .

وی اضافه کرد : فرزندان عزیز ملت ایران در راه اعتلای آرمان ها و اعتقادات پاک خود از مرزهای جغرافیایی و اعتقادی دفاع کرده و با فدا کردن جان خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

محمدیان افزود: برکت، بقاء و دوام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون خون پاک شهداء و ایثارگری های جانبازان است و درحقیقت وارثان اصلی این نظام خانواده های شهداء و ایثارگران هستند.

وی خاطرنشان کرد: امروز خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند چراکه باصبر و مقاومت خود به ما درس ایمان و تبعیت از ولایت را دادند.

فرمانده انتظامی استان البرز در ادامه با حضور در منزل جانباز گرانقدر «مهدی میرزایی» گفت: جانبازان میراث داران عرصه ۸ سال دفاع مقدس و دفاع از امنیت کشورند و هم اکنون وظیفه آنها خطیر تر از زمان جنگ است ، چرا که امروز دشمن بنیان خانواده های اسلامی و به خصوص نسل جوان را هدف قرار داده است و وظیفه جانبازان در این برهه از زمان، روشنگری و امر به معروف و نهی از منکر است.

وی گفت: امروز وظیفه سنگینی به دوش ما نهاده شده که از آرمان های انقلاب و مسیر پرافتخاری که شهدا و ایثارگران درآن پای نهادندپاسداری کنیم و اجازه ندهیم که دشمنان با انواع توطئه های سخت و نرم مارا از مسیر اصلی خود منحرف سازند.

درپایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از مقام شامخ شهداء و بازماندگان آن ها تجلیل شد .

شهید سرافراز «حسن انگوران نبی» در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۶۳ در درگیری با اراذل و اوباش در منطقه عظیمیه کرج براثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نایل آمد .

جانباز گرانقدر «مهدی میرزایی» نیز در تاریخ ۵ فروردین ماه سال ۷۸ در منطقه زابل حین اجرای ماموریت بر اثر واژگونی خودرو مجروح می شود .

 

 

 

نظر خود را بگذارید