جدال خودی ها / افسوس ! | البرز فردا

یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهرستان کرج بعد از جلسه هیات حل اختلاف استان البرز، به افشای مصوبه دریافت حقوق ۱۱ میلیونی اعضای شورای اسلامی شهر کرج می کند.
این در حالی است که اعضای شورای شهر، در جلسه ای غیر علنی اقدام به تصویب طرحی مبنی بر افزایش ۱۱ میلیونی حقوق ثابت خود می کند، این طرح در هیات تطبیق فرمانداری مورد اعتراض قرار گرفته اما شورای شهر بر مصوبه خود اصرار می کند که برای تصمیم نهایی به شورای هیات اختلاف استان البرز ارجاع می شود.
اینکه نماینده مجلس اقدام به افشای این طرح با هر دلیلی کرده است، و اینکه اعضای شورای شهر با هر دلیل دیگری اقدام به تصویب این طرح کرده اند، جای خود دارد، اما قربانی بزرگ این دعوای خودی ها سر بریدن و اعدام سرمایه اجتماعی ای بود که ۲۵ سال گذشته تلاش کردند تا تفکر زر و زور و تزویر از ساختار قدرت در کرج کنار گذاشته شوند.
آیا اعضای شورای شهر و نماینده مجلس به سر بریده شده این سرمایه اجتماعی فکر کرده اند؟ آیا نماینده مجلس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج به بی اعتمادی مردمی که به آنها امید بسته بودند، فکر کرده اند؟ و آیا این دو فکر کرده اند که لجبازی آنان به سر بریده شدن انقلاب، ایثارگر، خانواده شهید و … منجر شده است؟!

‼️ با دنبال کردن ما از هیچ خبری جا نمون ‼️

سایت
www.albf.ir
ایتا
https://eitaa.com/joinchat/2397831537Cced3d2e4c9

اینستاگرام
https://www.instagram.com/alborzefarda/