فضایلی : دولت قوی نیازمند پشتوانه مردمی است
فضایلی : دولت قوی نیازمند پشتوانه مردمی است
مهدی فضایلی عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب گفت: دولتی که با مشارکت بالای مردم انتخاب شود در عرصه بین الملل قوی تر می تواند ظاهر شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فضائلی روز چهارشنبه در همایش نقش روابط عمومی ها در مشارکت حداکثری در کرج افزود: مهم نیست کجای ایران زندگی می‌کنیم یا چه دیدگاه سیاسی داریم، بنابراین هیچ ایرانی وجود ندارد که سر مفهوم ایران قوی ایستادگی نکند، مگر اینکه وطن فروش باشد.

وی بیان کرد: مفهوم ایران قوی جزو مفاهیم‌اجماع ساز است و می تواند ما را کنار هم نگه دارد، برای رسیدن به این شعار خیلی کارها باید انجام بدهیم، هر کدام از ما که قوی تر باشیم ایران قوی تری داریم.

فضائلی تاکید کرد: در این زمینه نقش روابط عمومی ها هم به اقتضای کاری که دارند بسیار تعیین کننده و اثرگذار است.

دولت قوی در کنار دیگر قوا بسیار حائز اهمیت است

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب بیان کرد: دولت و قوه مجریه در کنار دیگر قوه ها بسیار حائز اهمیت است، بنابراین اگر ما بخواهیم دولت قوی داشته باشیم باید انتخاب درست و قوی داشته باشیم.

وی یادآور شد: یک دولت قوی نیاز به پشتوانه‌ مردمی قوی دارد که می‌تواند در انتخابات خود را نشان دهد.

فضائلی گفت: هر مقدار مشارکت بالا تر باشد ، رییس جمهور آن دولت احساس قدرت بیشتری دارد، بنابراین یکی از تاثیرات این مشارکت بالا اعتبار بیشتر در سطح بین الملل است.

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب افزود: لازم است که رییس جمهوری انتخاب شود که در تحقق ایران قوی نقش موثری را ایفا کند؛ باید او را بشناسیم و البته منش ، دانش، بینش و کنش فرد منتخب باید مدنظر رای دهندگان قرار گیرد.

وی یادآور شد: روابط عمومی‌ها می توانند کارهای زیادی انجام دهند اما توصیه می کنم جوری کار کنید که حال آدم ها خوب باشد، اگر بتوانید این انرژی را منتقل کنید بدون شک در مشارکت اثرگذار خواهیم بود .

فضائلی تاکید کرد: به اندازه ای که هر کدام می توانیم موثر باشیم تلاش کنیم حال همدیگر را خوب بکنیم .

وی به شهادت رییس جمهور نیز اشاره کرد و افزود: تلاش کنیم فردی را انتخاب کنیم که به شهدای خدمت و تشییع باشکوه مردم جفا نشود.