امکانات هندبال فردیس پاسخگوی ۳ تیم لیگ برتری نیست
امکانات هندبال فردیس پاسخگوی ۳ تیم لیگ برتری نیست
رئیس هیئت هندبال شهرستان فردیس گفت: این هیات با مشکلات زیادی به خصوص در حوزه زیرساختی دست و پنجه نرم می کند که همین مساله سبب شده تا از اهداف اصلی خود برای ارتقای این رشته ورزشی بازبمانیم.

امین حسنوند رئیس هیئت هندبال شهرستان فردیس در گفتگو با خبرنگار تسنیم در کرج با اشاره به ظرفیت های بالای این رشته ورزشی در فردیس عنوان کرد: سه تیم لیگ برتری هندبال در فردیس فعالند اما با این وجود این شهرستان به صورت جدی با مشکلات زیرساختی دست و پنجه نرم می‌کند.

وی با بیان اینکه در این شهرستان تیم رعد پدافند در لیگ برتر‌، تیم بانوان امید آتنا در لیگ یک و تیم آقایان مقاومت در لیگ دو حضور دارد، تصریح کرد: همچنین  بیش از ۱۰ مربی فعال در بحث آموزش و استعدادیابی هندبال داریم.

وی بیان کرد: با وجود همچنین پتانسیل بالایی که مجموعه هندبال این شهرستان دارد از کمترین امکانات و حمایت های مالی و تجهیزاتی هم برخوردار نیست و از حیث سخت افزاری به شدت در مضیقه هستیم.

رئیس هیئت هندبال شهرستان فردیس ادامه داد: به خاطر همین کمبودها و نبود سالن استاندارد برگزاری مسابقات مجبور هستیم در مرکز استان به فعالیت بپردازیم وعملا توان و انرژی زیادی از ورزشکاران فردیسی می گیرد و بار مالی زیادی برای خانواده ها ایجاد می کند.

حسنوند افزود: در این خصوص پیگیری هایی از مدیران شهری هم صورت گرفته ولی هنوز کوچکترین حمایتی صورت نگرفته است..