البرز میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام
البرز میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام
سرپرست برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام در استان البرز از برگزاری مسابقات پرورش اندام انتخابی تیم ملی آسیایی برای اولین بار در استان البرز خبر داد.

وحید ریحانی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: برای اولین بار البرز میزبان بیست و دومین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاه‌های کشور و انتخابی تیم ملی آسیایی در سطح کشور است.

ریحانی افزود: این مسابقات با عنوان گرامیداشت زنده یاد بیت الله عباسپورطی روزهای نهم تا یازدهم خردادماه در ورزشگاه انقلاب برگزار می‌شود.

سرپرست برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی آسیایی در البرز عنوان کرد: تا کنون بیش از ۷۰۰  شرکت کننده از سراسر کشور در اوزان مختلف در این مسابقه ثبت نام کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در این مسابقه در رشته‌های پارابیلدینگ، گیمزکلاسیک جوانان، گیمزکلاسیک پیشکسوتان، گیمزکلاسیک بزرگسالان، بادی کلاسیک جوانان، بادی کلاسیک پیشکسوتان، بادی کلاسیک بزرگسالان، بادی بیلدینگ بزرگسالان، بادی بیلدینگ پیشکسوتان، بادی بیلدینگ جوانان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تصریح کرد: نفرات برتر این دوره از مسابقات در قالب تیم ملی رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ اعزام خواهند شد.