فرمانده سپاه البرز : وعده صادق هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی را شکست
فرمانده سپاه البرز : وعده صادق هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی را شکست
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا پیروزی نهایی جبهه اسلام علیه کفر جهانی پای کار است، گفت : عملیات وعده صادق هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی را شکست.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار” علیرضا حیدرنیا” روز دوشنبه در آیین افتتاح ساختمان سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس افزود: در روزهای گذشته نیز رژیم غاضب صهیونیستی از دست جبهه مقاومت سیلی محکمی خورد.

وی بیان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی بیش از ۷۰ سال از عمر منحوس آن می گذرد و هر روز جنایات تازه ای به ثبت می رساند؛ وقتی از خطوط قرمز عبور کرد سربازان مطیع امر ولایت با اشاره و فرمان ولی خدا موشک ها را بر سرزمین اشغالی فرودآوردند .

حیدرنیا گفت: دیدیم هیمنه رژیم غاصب برای همیشه فرو ریخت ؛ پیروزی جمهوری اسلامی درسال ۵۷ انقلاب اول و تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم بود بنابراین در واقع عملیات وعده صادق انقلاب سوم بود.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز یاد آورشد: در وعده صادق دیدیم که عملیاتی در برابر یک کشور نبود بلکه در برابر تمام جبهه استکبار بود.

وی ادامه داد: حکمت خدا به دست پاسداران انقلاب در عملیات وعده صادق تا نظام پوشالی اسراییل آسیب جدی ببیند.

حیدرنیا با بیان اینکه سپاه فقط در عرصه نظامی وظیفه ندارد، گفت: امروز شاهد حضور ماندگار بسیج در میدان های جهادی مانند عرصه های فرهنگی ، محرومیت زدایی و حتی جهاد تبیین هستیم.

وی سپاه را دارای کارنامه درخشان در عرصه های مختلف فعالیتی عنوان کرد و افزود: سپاه نقش موثری در کشور دارد چنانچه حضرت امام (ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ضمن قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های هم رزمان درناحیه امام رضا(ع) فردیس، تمام بسیجیان دریادل، خواهران و برادرانی که شبانه روز بدون چشم داشتی برای امنیت و رضای خدا فعالیت دارند گفت: این ساختمان جدید درشهرستان فردیس مایه فخر است از تلاش های انجام شده برای افتتاح آن قدردانی می شود .

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و شهید پاسدار ” علی کبودوندی” ادامه داد: همه دست به دست هم دهیم با کار و تلادش جهادی مشکلات را حل کنیم استان البرز و به تبع آن شهرستان ظرفیت های بالقوه دارد که باید ازآنها بهره کامل برد .