شرکت در انتخابات دشمن را نا امید می‌کند
شرکت در انتخابات دشمن را نا امید می‌کند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: تبلیغات رسمی انتخابات ساعت هشت صبح فردا پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت متوقف می‌شود و هیچ کدام از نامزدها حق تبلیغات رسمی ندارند. اخذ رأی از مردم هم از ساعت هشت صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، مرتضی ولی‌پوری روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت در مراسم قدردانی از خبرنگاران و رسانه‌های فعال در انتخابات اسفندماه که در استانداری البرز برگزار شد؛ با بیان اینکه باید تلاش کنیم مشارکت در دور دوم انتخابات افزایش داشته باشند؛ گفت: به هر میزان که مردم در انتخابات شرکت کنند؛ به همان میزان به پشتوانه کشور اضافه و دشمن ناامید خواهد شد.

ولی‌پوری گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول این سال‌ها خدمات بسیار زیادی داشته است اما برخی در این خصوص سیاه‌نمایی می‌کنند که قلم خبرنگاران و رسانه‌ها می‌تواند در این بخش راه‌گشا باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه برای برگزاری دور دوم انتخابات تاکنون حدود ۳۰ جلسه استانی به ریاست استاندار برگزار شده‌ است؛ گفت: ۱۷ هزار نفر عوامل اجرایی، نظارت، انتظامی و … در برگزاری دور دوم انتخابات در حوزه کرج، فردیس و اشتهارد مشارکت خواهند داشت.

معاون استاندار البرز در پایان گفت: تبلیغات رسمی انتخابات ساعت هشت صبح فردا پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت متوقف می‌شود و هیچ کدام از نامزدها حق تبلیغات رسمی ندارند. اخذ رأی از مردم هم از ساعت هشت صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت آغاز می‌شود.