شورای کرج از جان «جمهوری اسلامی» چه می خواهد؟
شورای کرج از جان «جمهوری اسلامی» چه می خواهد؟
به قلم یاسر کریمی

انقلابی گری تفکر است نه کاور. تفکر است که گاندی را ساخت؛ مکتب است که نلسون ماندلا را تربیت کرد، اندیشه است که شد معمار انقلاب اسلامی ایران.
این روزها عده یی انقلابی گری را کاور کرده و تن پوشی برای خود دوخته اند و با آن بر سر مردم می گویند.
آنهایی که مردم به اعتبار خون پدرشان آن ها را قبول کردند. ولی امان از پست و مقامو چرا که فرزند ناخلف شدند.
بعضی هاشان با اسم انقلابی گری باد در غبغب کرده و بخاطر سند زمین رامسر کاری ندارد چند نسل در کرج قرار است آسیب ببیند.
اینکه فلانی چگونه خانه تریبلکس دارد، چه کسی برای چه کاری این خانه را به او بخشیده، دیگر هیچ، کاری با آن نداریم.
اما اگر نظری به شورای پنجم پنجم بندازیم که نه ادعای انقلابی داشت نه آقازاده یی عضو آن بود می بینیم برای حفظ سرمایه شهر قیام کرد؛ اصلاح طلب بودند ولی به تذکرات نماینده ولی فقیه دل سپردند و اجازه ندادند میدان جمهوری اسلامی و اطرافش تخریب شود.
اجازه ندادند درختان کهنسال را از بین ببرند. نگذاشتند محیط امن سبز شهر به ستون های منحرف تبدیل شود مانع از بین رفتن محل تجمعات سیاسی اجتماعی شهر شدند.
میدان جمهوری تنها میدان سرسبز، زیبا، دردسترس، جذاب، مسطح و می تواند پاتوقی برای مردم این شهر باشد که اگر از بین برود کرج دیگر چنین جایی نخواهد داشت.
شورای انقلابی شهر کرج اما تیشه برداشته تا به جان میدان جمهوری اسلامی بزند. فرقی نمی کند زیر گذر باشد یا روگذر. چه فرقی می کند شمالی جنوبی باشد یا شرقی غربی، در هر حال فضای زیبا و سرسبز این مکان مسطح که به راحتی می توان در آن رفت و آمد کرد، از بین ببرد.
حال با شماییم ای شورای انقلابی برای این که انقلابی بودن تان اثبات شود، برای این که ثابت کنید منافع مردم از منافع شخصی برای تان مهم تر است، برای این که از تهمت و افترا در امان باشید، برای این که اعتماد مردم را جلب کنند تیشه ایی که به جان جمهوری اسلامی زده اید را روی دوش بگذارید و بگذرید تا مردم از تنها مکان زیبای شهر لذت ببرند. میدان جمهوری اسلامی متعلق به همه شهروندان کرج است و شما به تنهایی نمی توانید برای این شهر تصیم بگیرید.
حضرات شورایی ما رای دادیم که شما از سرمایه های شهرمان دفاع کنید، آیا قرار است منافع شهر فدای انحصار طلبی ها و شخصی گری های عده یی در این شهر شود؟ آیا قرار است جمهوری اسلامی قربانی منافع عده ایی شود؟
پس بیایید به سخنان نماینده ولی فقیه در استان توجهی کنید که اجرای این پروژه را دارای آفات زیادی می دانند.