زهرا کورانی : 

هر که دارد هوس شورا، بسم الله؛ کار ما این است که به مردم بگوییم این آقایان و تمثال آقایان در این مدت و پس از خرداد ۹۲ تا کنون چه تاجی به سرشان زده اند.

وظیفه ما این است بگوییم آنهایی که شعار بانوان سر می دادند و بیشترین آرای زنان این شهر را از خود کردند چقدر در حوزه زنان تصمیم گیری داشتند.

رسانه متولد شده تا بگوید مدعیان حوزه فرهنگ اول اینکه خودشان چقدر در این حوزه که رهبر معظم انقلاب می فرمایند چونان تنفس است با این هوا عجین هستند و چقدر تلاش کرده اند.

روشنگری برای مردم کار من است و حق این مردم. کرج به دلیل اهمیت فراوان و تاثیرگذاری ای که در استان دارد مورد توجه ما نیز هست به همین دلیل قلم برداشتیم و یادداشت برداری کردیم از عملکرد اعضای ۲۱ نفره شورای اسلامی شهر کرج تا انتخاب را برای مردمانی که می خواهند به حق رای دهند کارشان ساده تر شود.

بگذریم از آن عده ی کمی که بخاطر سلام کردن فلانی خود را مدیون می دانند و نام او را در برگه رای می نویسند ولی هیچ کسی دوست ندارد شهرش را به کسانی بسپارد که خرجین برای اقوام خویش می دوزند.

شورای شهر جای تصمیم گیری های بزرگ برای شهر است، جای حاکمیت کردن بر خادمان مردم است نه ادعای بزرگی کردن بر مردم.

فردی که از خلاف های ساختمانی در شهر دفاع می کند تا بودجه شهرداری افزایش یابد شیطان است نه ناجی مردم.

کسی که زیر خیمه ائمه حتی به حضرت علی اکبر(ع) رحم نمی کند و از آن برای جمع کردن رای استفاده می کند، خائن است نه خادم مردم.

کرج اعضایی می خواهد که چشم و دل سیر باشند از مال دنیا و دل به کار مردم بسپارند.

مردی که آمده تا کسی در شهر مانع از ساخت و سازهایش نشود هر چقدر هم که معروف باشد نباید جایی بنشیند که مردم را فدای خواسته های خود کند.

این حق مردم است که چهره واقعی مدعیان راستگو و دادگو را بهتر بشناسند و ما هم تلاش می کنیم پرده از کارشان برداریم تا خوب و بدشان را شما ببینید.

albf-2